DUİSBURG 08 BİRLİK PEKİŞTİRDİ

Murat Pehlivan
DUİSBURG–  Almanya’nın köklü kulüplerinden olan, Kreisliga A 1. Grup’ta mücadelesini sürdüren ve Bezirksliga için emin adımlar ile yoluna devam eden, başkanlığını Türk İş Adamı Zafer Can’ın yaptığı Duisburg 08 birleştirmeye devam ediyor. Kulüp Başkanı Zafer Can ve ikinci Başkan İbrahim Atlı Duisburg’un nezih mekanlarından Bursa Kebap Evi’nde organize ettikleri yemek ile A Takımı oyuncularına topluca akşam yemeği verirlerken, aile ortamı yaşatmaya ve birleştirmeye devam edeceklerini söylediler.

BURSA KEBEP EVİ’NE KULÜBÜN FİLAMASI TAKDİM EDİLDİ
Yemek organizasyonunda Başkan Zafer Can, ikinci Başkan İbrahim Atlı, Başkan yardımcısı Paulo Secondino, Futbol Şube Sorumlusu Sedat Özdemir, Halkla İşler sorumlusu Adnan Esen, Teknik Direktör Berkan Şerifoski ve futbolcular yer aldı. Organizasyonda aynı zamanda kulübün sponsorlarından olan Bursa Kebap Evi’ne kulübün atkısı ve flaması takdim edilirken, iş yeri ortaklarından İsmail İğneci kulübün hediyelerini teslim alıp, başarı diledi. Futbolcular adına bir teşekkür konuşması yapan Mergim Rüstemi ise bu tür organizasyonlar ile kendilerine değer veren Başkan Can ve tüm yönetime teşekkür etti.

HEDEF BEZİRKSLİGA
Uyum adına oluşturduğu uluslararası takım ve taraftar potansiyeli ile bilinen 111 yıllık çınar olan Duisburg FV 08 Zafer Can’ın başkanlığa gelmesi ile eski parlak günlerine dönme yolunda emin adımlar ile ilerliyor. Duisburg 08 Kreisliga A 1. Grupta mücadelesini sürdürürken, ilk yarıyı 16 maçta topladığı 44 puan ile diğer bir Türk Ekibi TSV Bruckhausen takımının 14 puan önünde lider tamamladı.

GENÇLERİN HEDEFLERİNE KATKI SAĞLAYACAĞIZ
Uyum kelimesinin tam karşılığı olan bir kulüpte birleştirici olmaya devam etmek için yaptığımız ufak etkinliklerden biri. Zaman zaman bu tür yemekler ile aynı havayı sadece idman sahasında veya maçlarda değil, değişik ortamlarda da solumak hepimize iyi geliyor. Oyuncularımız genç, bu tür etkinlikler onlara moral olup, arkadaşlıklarını pekiştirmelerine vesile oluyor. Daha güzel bir aile ortamı oluşuyor. Sportif başarıyı her ne kadar ikinci planda tutsakta, teknik ekibimiz ve oyuncularımız bu yıl aile ortamını şampiyonluk ile taçlandırıp bir üst lig olan Bezirksliga’ya çıkma hedefindeler. Bizde kadroyu güçlendirme adına yeni oyuncular ile hedefe katkı sağladık. Teknik ekip ve futbolcularımıza başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın