EL ELE BUCAK HIZ KESMİYOR

 

Avrupa El Ele Engellilere ve Yaşlılara Yardım Vakfı Bucak şubesi, yeni kurulmuş olmasına rağmen çalışmalarına hızla başladı. Geçtiğimiz günlerde yönetim kurulu üyelerini seçen El Ele Bucak Şubesi, Bucak ilçesindeki 80 aileye gıda yardımı yaptı.
Avrupa El Ele Engelli ve Yaşlılara Yardım Vakfı Bucak Şubesi, yönetim kurulu üyelerini geçtiğimiz günlerde seçti. Kurucu üyeler Habibe Gün ve Ersin Kurgan’ın yanı sıra şube başkanı Nilgün Akşem olurken, başkan yardımcılığı görevini Havva Akay üstlendi. Emel Kurgan sekreterlik görevine getirilirken, Ayşegül Yoldaş muhasip, Selmin Öğütlü ise El Ele Vakfı Bucak Şubesi’nin yazmanı oldu.
Kurulduğu günden bu yana çalışmalarına tam gaz devam eden El Ele Vakfı, hiç vakit kaybetmeden Bucak şubesi aracılığıyla da ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor. Henüz yeni kurulan şube aracılığıyla 80 aileye gıda yardımı yaptı.
El Ele Bucak Vakıf Başkanı Nilgün Akşem göreve gelişinin ardından; “Bizleri bu göreve layık gören El Ele Vakfı Başkanımız Cengiz Hocazade ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. Bize güvenen insanları mahcup etmeyeceğiz. Ben ve ekibim, elimizden gelen her türlü çalışmayı yapacağız.” açıklamasında bulundu.