ESSEN’DEN SONRA HAMM’DA KONFOR’A KAVUŞTU

blank
Abdülhamit Topçu
HAMM- Almanya’nın Essen şehrinde Prenses Küchen ve Prense Möbel çatısı altında hizmet veren Konfor Mobilya artık Hamm şehrinde hizmet vermeye başladı.
Dualar ile açılışı yapılan ve Hamm Büyükşehir Belediye Başkanı Hans Hunsteger Petermann, Çetmen Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Selim Çetmen ve bazı dernek temsilcilerinin de katıldığı Konfor Mobilya Spenglerstraße 22’de hizmet verecek.

 

blank

PETERMAN: HAMM EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAYACAĞI İÇN MUTLUYUM
Açılışta bir konuşma yapan ve Türk dostu olarak bilinen Hamm Büyükşehir Belediye Başkanı Hans Hunsteğer Petermann“Şehrim adına mutluyum. Hamm ekonomisine önemli katkı sağlayacak önemli ve kaliteli firma. Davetten dolayı ayrıca teşekkür ediyorum“ifadelerini kullandı.

 

blank

YALÇIN: EV HANIMLARINA 60 AY “0“FAİZ
Mağaza açılışında konuşan Konfor Mobilya Mağaza Müdürü Celil Yalçın“Essen şehrinden sonra Hamm halkına da hizmet etmek için geldik. Konfor kalitesini Hamm’lılar ile buluşturduk. Bazalardan, koltuklara, yemek odalarına, tüm ürünlerde iki yıl garanti, özellikle ev hanımlarına 60 ay“0“ faiz var.

 

 

blank

Prensen Küchen&Möbel ve Konfor Mobilya yönetim kurulu başkanı Enes Özcan ise yaptığı konuşmada“Hamm’da özellikle mobilya ağırlıklı hizmet vereceğiz. Türkiye’den Selim Bey geldi. Kendisine teşekkür ediyoruz “ifadelerini kullandı. Çetmen Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Selim Çetmen ise yaptığı açıklamada“Biz Türkiye’nin önde gelen mobilya firmasıyız. Almanya’da Enes Bey’lerin 2., genel olarak 3. Mağazamızı açıyoruz. Tüm Avrupa’ya yayılmak istiyoruz.Türkiye’de 1500 kişiye istihdam sağlıyoruz. Amacımız burada da iş imkanları sağlamak“ifadelerini kullandı.

 

blank