Evim Mobilya Wiesbaden’de

Ve Evim mobilya Wiesbaden’de hizmete açıldı. Evim Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Çıkrıkcı, müşterilerine Hanau’da sundukları imkanları Wiesbaden’de de sunacaklarını belirtti ve ekledi: Açılış dolayısıyla %50’ye varan indirim ve 60 aya kadar faizsiz taksit imkanı sunuyoruz.

 

Ahmet Özkan
WIESBADEN – Yaptığı kampanyalarla ve sunduğu şık ve zarif mobilya ve halılarla adından sık sık söz ettiren Evim Mobilya, Hanau merkezden sonra Wiesbaden şubesini de hizmete açtı. Açılışa özel %50’ye varan indirimleriyle dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başaran Evim Mobilya’nın yönetim kurulu başkanı Şahin Çıkrıkçı açılış dolayısıyla yaptığı açıklamada: “Wiesbaden şubemizi açmanın mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz. Hanau merkezimizdeki müşteri memnuniyeti prensibimizi burada da devam istiyoruz İnşaallah. Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan müşteri ve vatandaşlarımıza, Türkiye’den gelen beraber çalıştığımız firmaların yetkililerine ve Çocuklar Duymasın dizisinin sempatik karakteri Fısfıs İsmail (Süleyman Yağcı) beye çok teşekkür ediyorum. Halı, koltuk, yatak, avize, perde ve yemek odası gibi mobilya ve halı sektörünün bütün ürünlerini birarada bulabileceğiniz Wiesbaden mağazamıza, bütün vatandaşlarımızı davet ediyor, açılışa mahsus çok özel kampanyamızı görmelerini tavsiye ediyorum” dedi. Mobilya ve halı sektöründe 16 seneden beri çalıştığını belirten Çıkrıkcı, yüksek teknoloji ile üretilen Türkiye kökenli ürünlerden çok memnun olduklarını belirterek Türkiye’de birçok Avrupa ülkesinden çok daha kaliteli mobilyalar yapıldığına dikkat çekti. Avrupa’nın artık Romanya, Polonya gibi ülkelerde ucuz malzeme ve ucuz işgücü ile fason mobilyalar yaptırdığına değinen Çıkrıkcı, “Biz daha ucuza mobilya getirmiyoruz. Aynı fiyatlarda çok daha kaliteli ürünler getiriyoruz. Türk pamuğuna, Türk kumaşına ve Türk mobilyalarının kalitesine inanıyoruz” dedi.

 

 


MOBİLYA KAVRAMI DEĞİŞTİ
Türkiye’nin ürettiği mobilyalardan müşterilerinin son derece memnun kaldığına değinen Çıkrıkcı, dünyada mobilya kavramının değiştiğini söyledi. Sektör tasarımcıları ise, mobilya dünyasının artık mevsimler gibi değişebileceğini yazıyor. Kış koleksiyonlarının ayrı, yaz koleksiyonlarının ayrı olarak evlerin donatıldığı belirtiliyor. Çıkrıkcı, klasik mobilyalardaki zarafetten ve sıcak renklerdeki kumaşlara kadar ayrıntılara dikkat ettiklerini belirterek, her zevke sahip müşteriye hitap edebilme potansiyelini yakaladıklarını söyledi. Mevsimsel olarak haliyle kış aylarında evde keyif yapıldığına değinen Çıkrıkcı, “Keyfini sefasını süreceğimiz evlerimizin ona göre dizayn edilmesi gerekir. Günümüzün büyük bölümünü geçirdiğimiz evlerimizdeki mobilyalar, yaşam kalitesindeki  konforu belirlemede önemli rol oynayacaktır” dedi. Hizmette bütün limitleri sonuna kadar zorladıklarını belirten işadamı Çıkrıkcı, satış yapıldıktan sonra siparişlerin beklemeden transportunu gerçekleştirildiğini söyleyerek, çok uzak olmamak kaydıyla nakliye ücretlerini almayarak müşterilerini memnun ettiklerini belirtti. Esnafın müşterilerini seçme lüksünün olmadığına vurgu yapan işadamı Çıkrıkcı, kendilerini seçen Türk vatandaşlarına hizmet vermekten dolayı Evim Mobilya olarak gurur duyduğunun altını çizdi.