EVİM TÜRKİYE’YE YOĞUN İLGİ

 

 

MURAT PEHLİVAN

DÜSSELDORF- Düsseldorf’ta devam eden Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, Almanya’nın yanı sıra Avrupa’nın bir çok ülkesinde yaşayan gurbetçiler tarafından da büyük ilgi görüyor. Girişinde uzun kuyrukların oluştuğu fuarın ikinci gününde de ziyaretçiler, beğendikleri emlak projelerinden ev ya da dükkanlar satın aldı.  Türkiyenin önde gelen 76 gayrimenkul firmasını gurbetçilerle buluşturan fuardan ziyaretçiler ve firma temsilcileri memnun kaldı.

Fuarı gezen gurbetçiler arasında emlak satın alanların sayısında da artış yaşandı. Çok sayıda emlak satışı yapıldı. Fuarı ziyaret eden İhlas Holding Avrupa Temsilcisi İbrahim Akyıldız “Muhteşem bir organizasyon. Türkiye’nin en önemli firmalarını Almanya’da görmek oldukça önemli. Katılım ve ilgi oldukça yoğun. Bu Avrupalı Türkler olarak bizleri memnun etti. Tekrarlanırsa geleneksel hale gelirse cennet vatan ülkemiz daha da kazanabilir. Ülkemizin refahı, huzuru ve ekonomik sıkıntısını atlatabilmek için Avrupalı Türkler olarak elimizden gelen herşeyi yapmalıyız” dedi.

İhlas Yapı, 8-10 Şubat 2019 tarihlerinde Almanya’da düzenlenen Evim Türkiye Fuarı’na katıldı. Bizim Evler markalı projeleri ile adından söz ettiren ve birçok projeye imzalar atan İhlas Yapı, 8-10 Şubat 2019 tarihlerinde Almanya’da düzenlenen Evim Türkiye Fuarı’na katıldı. İhlas Yapı, hayata geçirdiği markalı konut projelerini bugün kapılarını açan Almanya’daki EvimTürkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nda vitrine çıkardı. 8-10 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara Bizim Evler Güzelce, Marmara Evleri 4, Bizim Evler 7, Bizim Evler 8 projeleri ile katılan İhlas Yapı, yerli-yabancı misafirlerini standında karşıladı. İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil ve Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank İhlas Yapı’nın standını ziyaret ettiler.

Bizim Evler 8 ve Marmara Evleri 4 Satış Koordinatörü Mehmet Erhan Değerli ve İhlas Yapı Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Fazıl Bayram, önemli isimleri ağırlayarak İhlas Yapı’nın projeleri ile ilgili bilgiler verdi.

Fuar sayesinde gurbetçi vatandaşlar  özel fırsatlarla emlak sahibi olabilecek. Bugüne kadar gerçekleştirdiği sıra dışı ve öncü projelerle ilkleri hayata geçiren DAP Yapı,  Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılacak. Dap Yapı, fuara özel olarak; gayrimenkulü görmek isteyen Almanya’daki Türk vatandaşların ulaşım ve konaklama masrafını karşılıyor.  Fuarda satışı devam eden Validebağ Konakları, Dap İzmir, Teras Kule ve Taksim Petek Residence’ın yanı sıra Dap Nişantaşı, Dap Çekmeköy ve Dap Çeşme projelerinde de ilk kez ön talep fırsatı sunulacak. Satışı devam eden projelerde gurbetçiye özel 72 ay 0 faiz, bankasız, kefilsiz, senetle ödeme fırsatı sunuldu.

 

 

Özel sektörün en büyük gayrimenkul portföyüne sahip firması Sur Yapı,  08 – 10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleşecek “Evim Türkiye” Fuarı’na katılıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen, üç gün sürecek fuarda Sur Yapı, Türkiye’den ev sahibi olmak isteyen Avrupa’daki vatandaşlarımızı İstanbul ve Antalya’daki 15 projesiyle tanıştırıyor.  Sur Yapı, Fuarın hemen ardından Almanya çıkarmasına Köln kentinde devam ediyor. 11 Şubat – 9 Mart tarihleri arasında Köln City Center AVM’de kampanyalı konut, ofis ve dükkanlarını gurbetçi vatandaşlarımızla buluşturacak Sur Yapı, Köln’deki satış noktasıyla yurt dışındaki taleplere yerinde karşılık vermeye hazırlanıyor. Türkiye gayrimenkul sektörünün öncü firması Sur Yapı, 08 – 10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf şehrinde yapılacak “Evim Türkiye” Fuarı’nda, İstanbul ve Antalya’daki toplam 15 projesini tanıtmaya hazırlanıyor. Çeyrek asırlık deneyimiyle Sur Şirketler Grubu çatısı altında endüstriyel tesisler, ofisler, alışveriş merkezleri, enerji santralleri ve markalı konut projeleri inşa eden Sur Yapı, “Evim Türkiye” Fuarı’yla yabancı ve Avrupalı vatandaşlarımıza Türkiye’den konut, ofis ve dükkan sahibi olma olanağı sunuyor.

 

 

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: