Fabrikmöbel ile kaliteyi ucuza alın

Dünyaca ünlü Alman mobilya markası NOLTE’nin fabrika satış mağazası ile mobilyanızı yüzde 80 ucuza alma fırsatını kaçırmayın

 

Kâmil Yılmaz

KALİTELİ VE HESAPLI ZENGİN ÇEŞİT
MANNHEİM – Almanya’nın Mannheim şehrinde artık bir dünya markasının ürünlerine ulaşmak bir tık ötede. Almanya’nın mobilya dünyasında tanınan en büyük markası olan NOLTE ürünlerine sahip olmak artık çok kolay. Başta dolap ve yatak olmak üzere zengin çeşitlerinin satışını online olarak sunan Fabrikmöbel şirketi 7 yıllık tecrübesini Mannheim’da yeni açtığı fabrikadan satış mağazası ile kaliteyi ucuza alma fırsatı sunuyor. Fabrikmöbel şirketi sahibi Onur Toprak, 7 yıldır Nolte ile çalıştıklarını belirterek ilk etapta fuar montajı ile başladıkları bu sektörde Nolte şirketi ile yaptıkları anlaşma ile müşterilere yüzde 80’e varan indirimle mobilya satışı yaptıklarını kaydetti. Onur Toprak, “NOLTE ve Express Möbel markalarının bütün ürünleri bizde bulunmaktadır. Direkt fabrika satışı yapıyoruz. Bu sebepten dolayı da ürünleri çok cazip fiyata verebiliyoruz.

 

 

blank

2 GÜNDE TESLİMAT
Fabrikadan satış yapıldığı için yüzde 80’e varan indirimli fiyat verebiliyoruz. İnternet sitemiz olan www.fabrikmoebel.de üzerinden yapılan satışlarda teslimat süresi en fazla bir hafta olurken, bizim Mannheim’daki toptan satış mağazamızdan alındığında da ise 2 günde teslimat yapıyoruz” dedi. Ayrıca taksitli satış imkanı da sunduklarına dikkat çeken Toprak, bu konuda easyCredit şirketi ile çalıştıklarını ve 200 Euro’dan 10 bin Euro’ya kadar bütçe içerisinde direkt kredi ile satış yapma fırsatı da bulunduğunu kaydetti. Taksit durumuna göre yüzde 0 faiz ile de satış yaptıklarına dikkat çeken Fabrikmöbel şirketi sahibi, bu taksit imkânının mağazalarında olduğu gibi online olarak internet sitesinden de yapılabildiğini açıkladı.

MONTAJ VE TESLİMAT SADECE 250 EURO
Satış sonrası hizmet verdiklerini de anlatan Onur Toprak, Almanya’nın her yerine montaj ve teslimat dahil 250 Euro karşılığında yaptıklarını da ifade ederek, online satışlarda da bu seçeneği sunduklarını vurguladı. Montaj istenmediği takdirde online siparişlerde kargonun da ücretsiz olarak gönderildiği bilgisini paylaşan Toprak, bundan sonraki hedeflerinin mutfak mobilyası satışı olacağını müjdeleyerek, “Müşteri bize değil biz müşterinin ayağına gideceğiz. Bize arzu ettiği randevuyu (Termin) bildirecek. Müşterinin evinde mutfağı planlayacağız. Böylece müşteri mağaza mağaza dolaşmadan istediği mutfağı evine uygun halde satın alabilecek. Bu konuda bütün NOLTE ve Express Möbel ürünlerinden model seçebilecekler” şeklinde konuştu.