Fenerbahçeliler yeni mekan için gün sayıyor

Bedirhan Pehlivan
GELSENKİRCHEN şehrinde faaliyetlerini sürdüren Gelsenkirchen Fenerbahçeliler Derneği’nin yeni lokali için sona gelindi. Lokalde aynı anda 250 kişi ses, ışık sisteminden, iç mimarisine mükemmel bir ambiyansta maç seyredebilecek. Başkan Salman “Yönetim ve sponsorların desteği ile büyük yatırımlar yaptık” dedi. Gelsenkirchen Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ercüment Salman, yeni derneğin Şubat ayı sonlarına doğru özel açılış programından sonra gümbür gümbür hizmet vereceğinin altını çizip yeni derneğin işlevi ile ilgili bilgiler verdi.

YENİ DERNEK FENERBAHÇELİLERİN MERKEZİ OLACAK
Salman yeni dernek lokasyonunda 150′ ye yakın park alanı ile park sıkıntısının da olmadığını söyleyip, mutfak donanımı ile birlikte ana lokal haricinde aile, VİP gibi ayrı bölümlerin olduğu söyledi. Bu dernek lokalinin adeta Fenerbahçeliler Merkezi olacağını ifade eden Başkan Salman “Şu an 400′ e yakın üyemiz var. Üyelere kaliteli hizmet açısından önümüzdeki günlerde üye kayıt işlemini durduracağız. Üyeler isterlerse derneğe katkı amaçlı özel günlerde de mekânlarını kullanabilecekler” dedi.

GELSENKİRCHEN DERNEĞİ KENDİNE YAKIŞANI YAPACAKTIR
Açılış tarihinde İstanbul’ dan gelecek herhangi üst düzey yönetici bulunacak mı? Veya açılışta farklı bir organizasyon düşünülüyor mu? şeklindeki sorularınıza gülümseyerek cevap veren Gelsenkirchen Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ercüment Salman ” Biliyorsunuz biz EDİ FAHRSCHULE’nin de katkıları ile Fenerbahçe’mizin Avrupa’da taşımacılığından, güvenliğine dernek olarak her zamam güzel destekler verdik, vermeye de devam edeceğiz. Ciddi sayıda kongre üyesi kazanırdık. Önemli bir sanatçının da katılacağı güzel bir balo ile derneğimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Açılışımıza üyelerimiz, diğer Avrupa Fener derneklerinin yöneticileri de katılacaklar. Fenerbahçe’ den üst düzey yönetim katılacak mı sorunuza cevabımız ise „Gelsenkirchen kendine yakışanı yapacaktır” ifadeleri ile cevap verip, gazetemizin desteklerinden dolayı teşekkür etti.