Fizy Tarkan’la Almanya’da

Turkcell’in en popüler dijital müzik platformu fizy, Tarkan’la, “10” albümüyle başlayan işbirliğini bu kez de Almanya’ya taşıyor.

Mustafa Karaman
STUTTGART- Türkiye’de hayata geçirdiği dijital müzik devrimiyle Megastar Tarkan’ın 7 yıl aradan sonra çıkardığı “10” albümünü dijital ortamdan sevenlerine ulaştıran fizy, büyük ses getiren konserler dizisini Almanya’ya taşıyor. Tarkan, dünyaca ilgi gören “10” albümündeki son şarkılarının yanı sıra yıllardır hafızalara kazınan en güzel şarkılarını da, muhteşem sahne performansları eşliğinde seslendirecek.

Türkiye’de başlattığı dijital müzik döneminde ilklere imza atarak Megastar Tarkan’ın son albümü 10’u ilk kez sevenleriyle buluşturan fizy, Tarkan’ın muhteşem sahne performansını da Harbiye Açıkhava’daki Tarkan fizy konserleri ve konserlerden yapılan canlı yayınlar ile hayranlarıyla ulaştırmıştı. 2017 yazına damga vuran fizy Tarkan konserleri, bu kez Almanya’da Tarkan’ı sevenleriyle bir araya getirecek. fizy sponsorluğunda organize edilen Almanya Turnesi kapsamında Megastar Tarkan, Mart ve Nisan aylarında; Berlin, Stuttgart, Frankfurt, Düsseldorf, Münih ve Hamburg’da “TARKAN fizy Konserleri”nde sevenleriyle buluşacak. fizy’nin Almanya lansmanı ile beraber, uygulamayı indirip kullananlar arasında düzenlenecek sosyal medya kampanyalarıyla, fizy kullanıcıları Tarkan’ın Almanya konserlerine davetiyeler kazanacak ve Megastar ile tanışma fırsatı yakalayacak. Tarkan, 29 Mart 2018’de Berlin’de başlayacağı ve 29 Nisan’da Hamburg’da sonlandıracağı fizy konserleri serisi kapsamında, yeni pop albümü “10”da yer alan şarkılarının yanı sıra yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarını da seslendirecek.

fizy Tarkan Almanya Konserleri Takvimi ise şöyle:

29 Mart 2018, Perşembe Berlin – Max-Schmeling-Halle
31 Mart 2018, Cumartesi Stuttgart – Porsche Arena
1 Nisan 2018, Pazar Frankfurt – Jahrhunderthalle
7 Nisan 2018, Cumartesi Düsseldorf – Mitsubishi Electric Halle
8 Nisan 2018, Pazar Düsseldorf – Mitsubishi Electric Halle
14 Nisan 2018, Cumartesi Munih – Zenith Halle
29 Nisan 2018, Pazar Hamburg – Barclaycard Arena