FSV’ DAN DEV MAÇ ÖNCESİ BİLET DOPİNGİ

 

Murat Pehlivan/Duisburg

Almanya’nın Niederrhein Bölgesi’ nde Landesliga 1. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren FSV’ da Başkan Ayhan Coşkun ve Onursal Başkan Sportif Direktör Erol Ayar’dan taraftarlara bilet müjdesi geldi.

Oynadığı ilk devre maçlarında 17 maçta topladığı 39 puan ile lider Jahn Hiesfeld’ in 5 puan gerisinde bulunan ve tatilden önce oynanacak ikinci devre ilk maçında puan farkını kapatmak isteyen FSV yönetimi kolları sıvadı.

COŞKUN VE AYAR’ DAN 300 BİLET

17. Hafta maçında FC Remscheid deplasmanından 4-2 galibiyet ile dönen ve 3. Sıradaki SC Düsseldorf-West’ ile 4 puanlık farkı koruyan FSV’ da yüzler gülerken Başkan Coşkun sportif Direktör Ayar” ilk devrenin ilk maçında Jahn Hiesfeld’ i sahamızda 2-0 yendik. Bunu tekrar etmek istiyoruz. Çünkü ait olduğumuz yere, Oberliga’ ya lider olarak çıkma gibi bir hedefimiz var. Hocamıza ve takımımıza güvenimiz tam. Taraftarlarımız da deplasmanda bizi yalnız bırakmayacaktır. İlk müracaat eden 300 kişinin biletlerini biz karşılayacağız. Onlara bir jestimiz olsun. Onlarda takımlarını deplasmanda yalnız bırakmasınlar” ifadelerini kullandı.