FSV DUİSBURG’TAN 7/24 DESTEK

Murat Pehlivan Duisburg – Almanya’nın Niederrhein Bölgesi’nde Landesliga’ da mücadele eden Türk ekibi FSV Duisburg sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Koronavirüs ile mücadelede kulübün tüm imkanlarının Duisburg için seferber edeceklerini duyurdu.

Yapılan paylaşım ile Korona Virüsü konusunda gerek yetkililerin, gerekse vatandaşların soru, bilgilendirme ve ihtiyaç karşılanması noktasında kulüp yöneticilerinin telefonlarının 7/24 hizmete açık olduğu vurgulandı.

TELEFON KADAR YAKINLAR

Yapılan bilgilendirmede şahsi başvurularda Kulüp Başkanı Ayhan Coşkun, Sportif Direktör Erol Ayar ve Gençlerden Sorumlu yönetici Zafer Özkılıç’a ulaşılacabilecrğinin yanısıra, kulüp menajeri
Sosyal Pedagog Tülay Aksen Doğan’a da 016093540342 nolu telefonlardan ulaşılabileği ifade edildi.

AYAR : ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ

Öte yandan telefon ile görüşme yaptığımız Kulüp Sportif Direktörü ve Onursal Başkanı Erol Ayar, “Biz kulüp olarak üzerimize düşeni yapmak zorundayız. Yapabileceğimiz desteğimizi yazılı olarak hem Duisburg Belediyesi’ne, hem de Duisburg Spor Müdürlüğüne ilettik. Her zaman her türlü göreve hazırız”dedi.

YAŞLILARIMIZIN YANINDA OLUN

Erol Ayar aynı zamanda futbolcular ve çalışmaları hakkında da bilgi verirken şu ifadeleri kullandı: ” Hocamızın verdiği program doğrultusunda bireysel çalışmaları devam ediyor. Bizim bir hedefimiz var. Ait olduğumuz yere Oberliga’ ya çıkmak istiyoruz. Bunun yanında kulübün tüm oyuncularına söyledim, sizin aracılığınızla bir kez daha sesleniyorum.

Yaşlılarımız bizim için çok çok değerli. Biz bugün bu topraklarda bir yerlere geldi isek onların sayesinde. Sizde onlara gerekli desteği sağlayın. Yanlarında olun ve ihtiyaçlarını karşılayın. Alman yaşlı komşularımızı da unutmayın. Bizlerin nasıl yardımsever bir millet olduğunu bir kez daha kanıtlayın.

Herkes sizi parmakla göstersin. “İşte bu gençler FSV Duisburg’lu gençler” desinler. Bizler de sizler ile bir kez daha gurur duyalım. Ben bu konuda size her türlü desteğe hazırım” ifadelerinin altını çizdi.