Gaye Mutfak ve yatak mağazası hizmette

blank

Mustafa Karaman
KORNWESTHEİM – Yıllardır mobilyacılık sektöründe ileri tecrübe sahibi olan M. Esat Gaye, tecrübesini artık kendi mağazası olan Gaye Mutfak ve Yatak Mağazası adı altında Güterbahnhofstraße 18 numara Kornwestheim adresinde hizmet verecek. Gaye Mutfak ve Yatak Mağazası’nda ailelerin en çok vaktinizi geçirdiğiniz ev içi alanlardan biri olan mutfak için, dilediğiniz modelleri bulabilirsiniz.

100’DE YÜZ A KALİTE
Yeni açılan yerlerine ilgiden çok memnun olan Esat Gaye, Yüzde yüz A kalite ile birçok tarz mutfak modeli, estetik olarak etkileyici görünüme sahipliği ve pişirme alanı ile mutfak tezgâh için alan genişleten karakteriyle fonksiyonelliğin sınırını bir hayli zorlayan çeşitleri mağazasında sunmaya devam ediyor. Artık mutfaklar sadece yemek yapılan alanlar olmaktan çıkarak daha çok sosyal alanlara dönüşmüş olduğunun altını çizen Gaye, “Mutfak içi genel atmosferine uyum gösteren, şık ve konforlu oturma grupları ile yemek masaları yeni nesil olan mutfakların ortak özelliğinden biri oluyor. Modern tarz mutfaklarda oldukça zengin olan renk yelpazesiyle farklı çeşitte canlı tonların birbirleriyle harmanlanmasıyla birlikte göz alıcı modern mutfaklar ortaya çıkıyor” diyerek özellikleri sıraladı. Hayallerinizi süslemek ve düşlerinizdeki mutfağı tasarlamak istiyor ve de yeni nesil tasarımları yerinde görmek istiyorsanız mutlaka Gaye Mutfak ve Yatak Mağazasına uğramalısınız. Önemli olan ise sizin ihtiyacınıza ve zevkinize göre karar verip, evinize uygun tasarımları hayata geçirmeniz.

blank

YENİ NESİL YATAKLAR
Yatak odanızı daha şık ve kullanışlı bir hale getirmenize yardımcı olmak için Gaye Mutfak ve Yatak Mağazası size birbirinden eşsiz ve fonksiyonel tasarımlar sunuyor. Yatak odalarında ilk göze çarpan obje yatak ve yatak başlığıdır. Bu nedenle yatak odası dekorasyonu yapılırken odanın atmosferini olumlu yönde etkileyecek ve birbiri ile uyumlu yatak baza başlık seçimi yapmak gerekir. Gaye Mutfak ve Yatak Mağazası farklı renk ve model seçeneği ile her zevke hitap eden baza başlık çeşitlerini ister ayrı ayrı isterseniz de set olarak birlikte almanıza olanak tanıyor. İhtiyacınıza uygun ölçü ve modelde yatak başlığı ve baza çeşitleri Gaye Mutfak ve Yatak Mağazası sizleri bekliyor. Kullandığı üstün teknoloji ve kaliteli malzemeler ile huzurlu ve konforlu bir yatak uzun yıllar ilk günkü gibi gözüken yıpranmayan kaliteli kumaşları sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca yatakların A kalitede yüzde yüz Alman üretimi Di-Lara Betten markası ile Berlin’de el yapım üretimi yapılıyor.

PANDEMİDE SINIRSIZ HİZMET
Evin en sık ve yoğun olarak kullanılan yaşam alanlarından birisi mutfaktır diyen M. Esat Gaye, “Bu yüzden dekorasyon söz konusu edildiğinde üzerinde en çok durulan ve düşünülen yeni tasarım fikirleri üretilen önemli yerlerden birisi oluyor. Mutfağın tarzını değiştirmek isteyenlere veya yeni tarz mutfak modellerini öğrenmek isteyenlere korona önlemleri yani pandemi sürecinde bile modern mutfak tasarım örnekleri ile ilgili bilgileri Video Chat ve Online Planlama ile müşterilerimize sunacağız” dedi.

Gaye Küchen Betten Kornwestheim
Güterbahnhofstraße 18, 70806 Kornwestheim
Tel.: 07154-1551320 veya 0177-724073
Email: kontakt@gaye-kuechen.de
www.gaye-kuechen.de