Gelsenkirchen Fenerbahçe yeni yönetimini seçti

blank

 

Murat Pehlivan
GELSENKİRCHEN – Gelsenkirchen Fenerbahçeliler Derneği, olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. 20 Ekim Salı günü dernek lokalinde gerçekleşen seçimli kurulda bir önceki dönem başkan yardımcılığı görevini üstlenen Ercüment Salman başkanlığa seçildi. İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra saat 19.07’de başlayan genel kurulda gündem maddelerinin onaylanmasının ardından, yönetim kurulunun ibrası oy birliği ile gerçekleşti. Pandemi nedeniyle sosyal mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen genel kurulda yönetim kurulu, denetleme kurulu ve danışma kurulu seçimlerinin ardından söz alan üyeler önümüzdeki dönemle ilgili önerilerini ilettiler.
Daha sonra geçilen seçimde yeni yönetim kurulu şu şekilde oluştu;
Başkan: Ercüment Salman
Başkan Yardımcıları: Yüksel Kafalı, Haluk Seçkin
Muhasip Üye: Bülent Can
Genel Sektreter: Tamer Şimşek
Yönetim Kurulu Üyeleri: Sinan Akdemir, Ersin Eşme, Alparslan Koç, Tufan Konaklı, Aylin Demir, Ersin Baydemir, Berf Ali Polat, Sercan Hoşgör
Denetleme Kurulu: Cesur Özkaya, Aydın Kılınç
Danışma Kurulu: Yıldıray Cengiz

 

blank

AİLECE MAÇ SEYREDİLEN DERNEK OLMA MİSYONUMUZ ARTARAK DEVAM EDECEK
Seçim sonrası duygularını dile getiren Ercüment Salman ” Bir önceki dönem bıraktığınız yerden devam edip çıtayı daha da yukarıya taşıyacağız. Pandemi döneminde derneğimizi maddi olarak zor şartlar da olsa restore ettik. Yeni ses düzenleri ile daha coşkulu maç seyretmenin keyfini üyelerimize yaşatmayı ihmal etmedik. Derneğimiz daha modern oldu. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da küfür olmadan ailece maç seyredilen bir dernek olmaya devam edeceğiz. Bu bir misyondur. Bundan vazgeçmeyeceğiz. Bayan üyelerimizin derneğe daha fazla gelip, üye olması için bu çizgiden ödün vermeyeceğiz. Bu vesile ile başta bir önceki dönem başkanımız Murat Dağdeviren olmak üzere bugüne kadar emeği geçen herkese Fenerbahçe sevdası ile teşekkür ediyorum ” dedi.