Günay’s Fisch’e ünlü akını sürüyor

blank

Birçok ünlünün uğrak yeri olan Günay’s Fisch, Ahmet Çelenk ve Koray Avcı gibi ünlülerinde gözdesi oldu.

 

 

blank

İBRAHİM FERAH
WİESBADEN – Esnaflık kültürünü baba Selahattin Günay ve anne Hicran Günay’dan alan ve ticaret hayatına atılan Semih ve Serkan Günay kardeşler, 10 yıldır ailece işlettikleri Günay’ s Fisch balık restoranının ününü ülke sınırlarını aşırarak aranan bir yer ve marka haline getirmenin mutluluğunu yaşıyorlar. Siyasetçisinden sporcusuna, sanatçısından iş insanına ve diplomatına kadar birçok tanınmış kimse tarafından tercih edilen mekan olan Günay’s Fisch, Türkiye’nin ünlü bestecisi ve müzisyeni Koray Avcı’yı da hayranları arasına dahil etti. Semih ve Serkan Günay kardeşlerin amcası olan ve Türkiye’ nin en büyük konser ve mekan zinciri kurucusu, aynı zamanda 9/8 müzik yapımcısı Ahmet Çelenk aracılığı ile Günay’ s Fisch balık restoranını ve Günay kardeşleri tanıyan Koray Avcı, hem mekanı hem de işletmecileri çok beğendiğini ve başarılarından dolayı Günay ailesini tebrik ettiğini ifade etti. Koray Avcı’nın mekanlarını ziyaret etmelerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Günay kardeşler, Koray Avcı’ nın da artık kendilerinin aile dostu olduğunu ve her fırsatta ziyarete gelecek olmasının da kendilerini sevindirdiğini söylediler.

 

blank

Türkiye ve Dünyanın tanınmış simaları tercih ediyor
Türkiye ve dünyaca ünlü kimselerin Günay’ s Fisch’ e gelip çok memnun kalmalarının sebebini yaşayarak öğrendiğini söyleyen Avcı, “Futbol dünyasından ünlülerle birlikte Formula 1 sürücüsü Daniel Ricciardo, rap müziğin starı Mero, gibi dünyaca tanınan meşhurların yemeklerin lezzet ve kalitesinin yanında güler yüzlü samimi ve içten misafirperverlik ile etkilenmemelerinin mümkün olmadığını belirtti.

Karides Tavası ve Kalamar harika
Türkiye’nin bir çok yerinde balık ve çeşitlerini yediğini söyleyen Avcı, Günay’ s Fisch’ in özellikle karides tavası, kalamar çeşitlerini çok beğendiğini ifade etti.

 

blank

Günay’ s Fisch sevdamız
7’den 70′ e her yaştan ve kesimden müşteri kitleleri olduğunu belirten Serkan Günay, “Artık işimiz sevdamız oldu. Öyle ki maddi anlamda gelir elde etmeyi bile düşünmez olduk. Bemele ile sabah iş yerimizi açtığımızda restoranımıza akın eden müşterilerin memnun ayrılmaları en büyük mutluluğumuz oldu. Akşama kadar yorulsak da huzurlu bir şekilde evimize giderek bir sonraki günün heyecanını yaşıyoruz“ dedi.

 

blank

Yorgunluk aklımıza gelmiyor
Müşterilerden çeşitli sorular aldıklarını söyleyen Günay, “Ağabeyim Semih ve bana müşterilerimiz zaman zaman sorular soruyorlar. Bu sorulardan en çok sorulan ise; çok yoğunsunuz yorulmuyor musunuz? sorusu oluyor. Biz onlara şu cevabı veriyoruz. İnsan çocuğunu nasıl sever ve üzerine titrer ise aynı şekilde işimizin üzerine titriyoruz. Ayrıca, müşterilerimiz ile kurduğumuz samimiyet, dostluk ve karşılıklı hoşgörü tüm yorgunluğumuza değiyor ve yorgunluk aklımıza gelmiyor“ şeklinde konuştu. Anne Hicran ve baba Selahattin Günay’ dan kendilerine nasihatlerinin olduğunu dile getiren Semih Günay, “Bu güne kadar işimizi sevdik ve ismimizi koruduk. Bu hassasiyetleri sizden de bekliyoruz“ şeklindeki nasihatlerine hep kulak verdiklerini ve vermeyede devam edeceklerini söyledi.