GÜZELLİK DUAYENLERİ AVRUPA TIP KONGRESİ’NDE

Günümüzde kadınlar ve erkekler dış görünümlerine her zamankinden daha fazla dikkat ediyor. Avrupa Tıp Kongresi, bu anlamda güzellik dünyası hakkında bilgi ve eğitim almak isteyenler için kongre düzenliyor. Kongre, 7 Temmuz’da Mercure Dortmund Hotel’de gerçekleşecek. Avrupa Tıp Kongresi’nde estetik cerrahi hakkında merak edilenler, uzmanlar tarafından cevaplanacak.

 

 

KONGREDE SON TEKNOLOJİ UYGULAMALARI DEĞERLENDİRİLECEK
Türkiye’nin medikal turizm alanındaki talebi her geçen gün artıyor. Teknolojik alandaki gelişmelere paralel olarak artan bu taleple birlikte insanların estetiğe olan ilgisi de aynı oran da artıyor.
Bu konuda düzenlenecek kongrede birinci sınıf estetik düzeltme, estetik cerrahi, obezite için plastik cerrahinin medikal ve estetik ihtiyacı, plastik cerrahide son teknolojiyi kullanarak istenilen vücuda giden yollar, diş tasarımı olanakları ile saç nakli alanındaki uygulamalar değerlendirilecek.
Avrupa Tıp Kongresi, Plastik Cerrahi, Obezite Genel Cerrahisi, Saç Ekimi ve Diş Estetiği alanlarındaki olanakları tartışmak için bir fırsat yaratıyor. Ayrıca, kozmetik pazarındaki gelişmeler ve medikal turizm süreçleri de ayrıntılı olarak incelenecek.

ETKİNLİĞE KİMLER KATILABİLİR?
Eğitimlere katılmak isteyenler kayıt alanı üzerinden çevrimiçi olarak ücretsiz kayıt yapabilecek. Estetik ve plastik cerrahi, medikal turizm ile ilgilenen ve medikal turizme katkıda bulunmak isteyen güzellik sektörünün profesyonellerine yönelik olan etkinlik 80 kişiyle sınırlı. Kongrenin sponsorluğunu üstlenen firmalar arasında Turkish Airlines, Hilton İzmir ve Nazar Cilt Danışmanlığı bulunuyor.
Dr. Dt. Çağlar Körcük, Op. Dr.Cenk Tokat, Op. Dr. Turna Budak, ve Nazar Skin Consultancy’nin Sistem ve Genişleme Yöneticisi Cihan Doğan yer alacak.

Kayıtlar

http://european-medical-congress.comayıtlar

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın