“Harem Kabare” mest etti

 

 

 

blank

Murat Pehlivan
DUİSBURG- Okan Bayülgen’in yazdığı, yönettiği ve oynadığı Harem Kabare adlı oyun, Almanya’nın Duisburg şehrinde Rheinhasusen-Halle’de yaklaşık bin kişilik hayran kitlesi buluştu. Çuval Dergisi’nin organizasyonu ile Duisburg’ta sahnelenen oyun Duisburg’ta beğeni topladı. Oyuna organizasyon sponsorlarından Duisburg İpek Mobilya Mağaza Müdürü Ercüment Ak, Satış Müdürü Kurtar Can, Eşin Grup yönetim kurulu başkanı Rıdvan Eşin gibi çok sayıda yönetici ve iş adamları da katıldı. Okan Bayülgen yazıp, yönettiği ve oynadığı oyunda ayrıca, Özge Borak, Ezgi Çelik, Beste Tok, Ödül Turan, Gizem Dinç’te çok farklı ve eğlenceli kadınlara can verdiler.

blank

Beş farklı kadın ile evlilik yapan bir adamın (Okan Bayülgen) evliliklerinde yaşanılan hikayeler canlı müzik eşliğinde eğlenceli bir dille anlattı.
Özge Borak, Ezgi Çelik, Beste Tok, Ödül Turan, Gizem Dinç’ müzikli sahne performansları büyük alkış aldı. Program sonrası oyuncuların salonda isteyen herkes ile fotoğraf çektirmeleri ise büyük sevgi gösterilerinin sergilenmesine vesile oldu. Çuval Dergisi imtiyaz sahibi ve organizasyon komitesi başkanı Devrim Dokdere program sonrası gazetemize duygularını dile getirirken “Bir organizasyonu daha alnımızın akı ile noktaladık. Organizasyonda emeği geçen ve buraya gelen tüm seyircilere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

blank