Harput Restaurant Darmstadt’ta hizmette

Yeni hizmet anlayışı ve nezih atmosferi ile Anadolu mutfağının seçkin yemek çeşitlerinin sunulduğu Harput Restaurant, kısa zamanda müşterilerin beğenisini kazandı.

 

İbrahim Ferah
DARMSTADT – Gastronomi sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Harput’lu Ahmet Kılıç ve ailesi, Harput Restaurant olarak, Anadolu’nun seçkin yemek çeşitlerini temiz, hijyenik ve nezih bir ortamda müşterilerine sunmaktan memnun olduklarını söyledi.  Kendisinin ve aile bireylerinin çekirdekten yetişme usta aşçı olduklarını, bölgedeki ihtiyacı karşılamak, temiz bir ortamda ailelerin yemek yemelerini sağlayarak, zengin menü çeşitlerini müşterilere sunmak için gayret ettiklerini söyleyen Kılıç, “Kılıç ailesi olarak yıllardır gastronomi alanında hizmet veriyoruz. Kalite, hijyen ve disiplin kuralları çerçevesinde hizmet anlayışımızı sürdürüyoruz. Ayrıca kendi döner imalathanemiz de var. Etlerimiz helal kesimdir. Kendimizin yemediğimiz yiyecekleri müşterilerimize de sunmuyoruz. Gelen müşterilerimizin memnun kalarak tekrar gelmeleri, işimizi severek ve güzel yaptığımızın neticesi olarak karşımıza çıkıyor. ” dedi.

Zengin yemek ve tatlı çeşitleri
Yaklaşık 250 kişi kapasiteli Harput Restaurant’ın modern mutfağı, yeni tasarımı ve ferah atmosferi ile güleryüzlü çalışanlarının olduğunu belirten Kılıç, “Mutfaktaki ustalarımız, sektörün içerisinde tecrübe kazanmış kalifiye ustalardır. Mutfağımızın ızgara, sulu yemek ve tatlı çeşitlerini en iyi şekilde yapabilen ustalardır. Restoranımız özellikle aile restoranı olarak hizmet veriyor ve tüm yemeklerimizde iddialıyız” şeklinde konuştu.

Özel günler için yerimiz uygun
İş toplantıları doğum günü, nişan, gibi özel günlerde hizmet vermek için yeterli altyapıya sahip olduklarını söyleyen Kılıç, “Özel günler için hem kapalı alan, hem de  terasımız sayesinde yeterli yerimiz mevcut. Yakın tarihte üst kattaki terasımızı da faaliyete geçireceğiz. Restoranımızın atmosferi, yemeklerimiz ve hizmetimiz, misafirler için unutulmaz anlar geçirmelerine vesile oluyor” açıklamasında bulundu.

WhatsApp üzeri sipariş
Harput’lu olmaları sebebiyle restoranın ismini de Harput Restaurant olarak kullanıyoruz diyen Kılıç, “Baska restoranlarla ilgimiz yok. Harput adı altında hizmet veren hemşehrilerimizide tebrik ediyoruz. Müşterilerimiz WhatsApp  numaramız (0152-26837756) üzerinden sipariş de verebilirler. Herkesin gelip leziz yiyeceklerimizi tatmalarını arzu ediyoruz. Gelen memnun kalacaktır” ifadelerinde bulundu.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: