Hem futbol sahası hem restoran

Murat Pehlivan
DUİSBURG- Almanya’nın Duisburg şehrinde başkanlığını Türk İşadamı Zafer Can’ın yaptığı köklü Alman kulübü Duisburg 08, Hochfeld semtindeki Köşem Restoran ile iş birliği yaparak kulüp sahasının hemen önünde sabah kahvaltı ile başlayan restoran hizmeti vermeye başladı. Spora düşkünlüğü ve genç sporculara verdiği destekle bilinen genç girişimci iş insanı Hakan Aktürk’ün işleteceği SPORTS LUNGE CAFE & FRÜHSTÜCK sabah kahvaltı ile başlayacak restoran hizmeti trafik gürültüsünden uzak bir ortam sağlıyor. Restoranın teras kısmında ise açık ve sıcak havalarda adeta Loca gibi maç veya antrenmanlar seyredilerek hoşça vakit geçirilebilecek. Restoranın işleyişi hakkında gazetemiz aracılığı ile ziyarete gelmek isteyecek okuyucularımızı bilgilendiren Hakan Aktürk şu bilgileri verdi:


“Restoranımız sporcularımız ile ailelerinin daha fazla zaman geçirecek ortamı sağlama amacı ile projelendirdik. Ayrıca buraya yemek, yemek için gelecek müşterilerimize spora ve sporcuya destek olma adına güzel işlerin yapıldığını göstermek istedik. Bu tür bir çalışma sanırım amatör takımlarında ilktir.

 

 

HAFTADA 6 GÜN SABAH 09:00- AKŞAM 21:00 ARASI HİZMET
Sabah 09:00′ da başlayan, saat 14:00′ e kadar süren açık büfe kahvaltı saati, bu saatten 21:00’e kadar da döner başta olmak üzere çocuklarımızın vaz geçilmezi tost çeşitleri ile birlikte yetişkinlerimizin de oturup genç sporcuları da gerek maç yaparken gerekse antrenman yaparken seyrederken belki de genç yetenekleri keşfedebilecekleri her tür damak tadına uygun yemeklerimiz olacak. Restoranımızda kahvaltı saatinden sonra ayrıca mantı, köfte ekmek, sucuk ekmek, lahmacun, kumru gibi yiyecekler, günün her saatinde çay, kahve çeşitlerimiz, soğuk içeceklerimiz ile hizmetimiz devam edecek” diyerek hizmet çeşitliliğinin olduğunu ifade etti. Hakan Aktürk çarşamba günleri dinlenme günü olduğunun belirterek haftanın altı (6) günü hizmetlerini aksatmayacaklarının altını çizdi.

 

 

 

ADRES:
Duisburger FV 08 e.V. 4,2
(61) · 9,9 km  Futbol Kulübü · Paul-Esch-Straße 25
Duisburg