Herşey Zonguldakspor için

Almanya’nın Hamburg şehrinde Bezirksliga Süd Ligi’nde mücadele eden Zonguldakspor Hamburg’un yeniden Mustafa Armağan başkan seçildi. Armağan, Almanya’da Zonguldakspor’un adını yaşattıklarını ifade ederek, tüm futbolseverlerden destek istedi.

 

Mustafa Tığlı

Almanya’nın Hamburg şehrinde Bezirksliga Süd Ligi’nde mücadele eden Zonguldakspor Hamburg’un genel kurulu yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. İki listenin yarıştığı genel kurulda, mevcut başkan Mustafa Armağan oy çokluğu ile yeniden başkan seçildi.

Armağan:  ” Mücadelemiz devam edecek ”
Yeniden başkan seçilen Mustafa Armağan, eski yönetim kurulu üyelerinin bu güne kadar vermiş oldukları emeklere ve genel kurula katılanlara teşekkür etti. Genel kurul sonrasında açıklama yapan Başkan Mustafa Armağan, ”Zonguldakspor Hamburg olarak ligde aynı tempo ile mücadeleye devam edeceğiz. Taraftarflarımız bizleri dün olduğu gibi, bundan sonra da yalnız bırakmamasın. Futbol pahalı bir sektör, bölgedeki futbol sever işadamlarından destek vermesi bizi daha da güçlü kılacaktır. Almanya’da Zonguldakspor’un adını yaşatarak, bir nebzede olsa Almanya’daki hemşerilerimize Zonguldakspor sevgisi aşılamaya çalışıyoruz. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile canla başla çalışıyoruz ” dedi.

Yeni yönetim kurulu
Yeni yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu; Mustafa Armağan ( Başkan ), Serkan Köse ( ikinci başkan ), Erhan Süyer ( Spor koordinatörü ) Mücahid Karakoç  ( Sponsor sorumlusu ), Sabri Kiremitci ( Üye ilişkileri ve saha sorumlusu), Cansu Armağan ( Mali işler ve sosyal faaliyetler sorumlusu ) Tuğba Çakmak (Sayman ve sosyal faaliyetler sorumlusu)  Yüksel Gökmen ise yeni yedek üye olarak görev yapacak.