Hülya Sakarya güven tazeledi

 

 

Selahattin Özdemir
HEİLBRONN  Heilbronn Türk kadınlar Derneği, kurulduğu1996 yılından bu yana Türk kimliğine ve kültürüne önemli katkılarda bulunmaya devam ediyor. Derneğin yapılan toplantısında Hülya Sakarya güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi. Başkan Hülya Sakarya, derneğin eğitim ve kültüre önem verdiğini, ayrıca ihtiyaç sahiplerine maddi ve manevi yardımda bulunduklarını söyledi. Yeni nesillerin kadın eliyle şekilleneceğini bildiren Sakarya, öncelikle öz benliğini koruyan annelerin varlığını ve dirliğini desteklediklerini kaydetti. Sakarya, kimliğimizden bir şey kaybetmeden topluma uyum için çalıştıklarını bildirdi.
Yönetim şu isimlerden oluştu. 1. Başkan Hülya Sakarya 2. Başkan Sevinç Daş, Sekreter Bahar Uzun, Sekreter Perihan Yiğit, Muhasebe, Neriman Keilbach, Üyeler Adviye Eğribaş, Zeynep Coşkuntuna, Afet Şendir, Ayfer Lauer, Aslı Toraman, Nesrin Durukan Yılmaz, Gönül Özütemiz ,Nalan Ebeoğlu, Denetim Güngör Bestanlıoğlu, Fevziye Öztürk ,Yedek üyeler Dr. Ebru Sarıkaya, Ebru Baumann

  1. Hülya Sakarya güven tazeledi için yorumda bulun

    Hülya Sakarya güven tazeledi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hülya Sakarya güven tazeledi için ilk yorumu yapabilirsin.