Hüma Sultan DUİSBURG’ta

Ve Duisburglular Hüma Sultan kalitesi ile tanıştı. Kaiser-Friedrich Str. 8 numarada hizmete açılan Duisburg Hüma Sultan Avusturya`dan sonra Avrupa`daki ikinci şube oldu.

 

 

CEVAT POLAT

DUİSBURG- Türkiye`de bayan giyim markası Hüma Sultan büyüme zincirine bir halka da Almanya`nın Duisburg şehrinde ekledi. Kaiser-Friedrich Str. 8 numarada hizmete açılan Duisburg Hüma Sultan Avusturya`dan sonra Avrupa`daki ikinci şube oldu. İş Adamı Mustafa Şentürk`ü açılışta, Türk İş Adamları ve Akademisyenler Derneği ( TIAD) Başkanı Erkan Dural ve bazı yönetim kurulu üyeleri,   Sinop İş adamları Başkanı (SIAD), Küçükçekmece Kızılay Başkanı, ve İstanbul Sinop spor Başkanı Rafet Orhan, NRW MÜSİAD Başkanı Bahattin Yılmaz, NWR Uyum Meclisi Yönetim Kurulu Üyesi ve ABI Başkanvekili Canan Çelik, ABI Başkanı Şenol Yıldırım, ASIDER Başkan Yardımcıları, Sahra Şahin ve Şirvan Ünal, Sinoplu iş adamlarından ASCAR Karoserie yönetim kurulu başkanı İlyas Aslan’ın yansıra kalabalık bir müşteri topluluğu yalnız bırakmadı.

 

EKONOMİYE KATKI

Markayı Duisburg şehrine taşıyan Şentürk Marketler zincirinin ve Liva Sultan giyim mağazasının sahiplerinden, ayrıca Gala Events`in ortaklarından Mustafa Şentürk, “Avrupa`da Almanya’nın Duisburg şehrinde mağazamızı açtık. Buradan müşterilerimize en iyi hizmeti sunacağız. Avrupa`da hızla büyümek arzusundayız. Bu vesileyle ülkemize az da olsa bir ekonomik katkı sağlamak niyetindeyiz. Mağazamız tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

HEDEFTE ALMANYA´DA 6 MAĞAZA DAHA VAR

Şube açılışında gazetemize konuşan Hüma Sultan firmasının sahibi Murat Yılmaz, “İstanbul merkezli bir firmayız. İstanbul’un bir çok ilçesinde mağazalarımız var. Anadolu’da Kahraman Maraş ve Tokat’ta mağazalarımız mevcut. Viyana şehrinde geçen sene açmış olduğumuz mağazamızla birlikte Avrupa’ya ilk adımımızı atmış olduk. Bugün Duisburg şehrinde ikinci açılışımızı gerçekleştirdik. 2019 yıllı içinde hedefimiz doğrultusundan Almanya`da 6 mağaza açılışı daha gerçekleştireceğiz” dedi.

 

 

Mağazasındaki ürün çeşitlerine de değinen Murat Yılmaz bayan giyim sektöründe tesettür giyim ağırlıklı hizmet vermekteyiz. Mağazamızda sezonuna göre ürünler sunulacaktır. Şal, manto, etek, ceket, tunik ve birçok aksesuarı içinde barındıran mağazamıza müşterilerimizi davet ediyoruz” dedi.

 

SOSYAL MEDYA´DAN DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Hüma Sultan zinciri sahibi Yılmaz, Mağazalarına gelemeyecek uzaklıkta olan müşterilerine ise 2019 yılı içerisinde, internet üzerinden hizmet vereceklerinin müjdesini verirken, 2020 yıllı hedefi olarak mağaza sayımızı 30 çıkarmak hedefinde olduklarını, söyledi. Müşterilerine seslenen Murat Yılmaz, “www.humasultan.de ve www.humasultan.eu, www.humasultan.com ve instagram adreslerimizden bizleri takip edebilirsiniz” dedi.

 

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: