Hürrem Gelinlik Brautmodem 5. yaşında

 

Ününü Almanya’nın dışına yayarak Türk ve Alman politikacıların ziyaret ettiği yerlerden biri olan Duisburg-Marxloh semtinde bulunan Gelinlik mağazalarından biri olan Hürrem Gelinlik Brautmodem beşinci yılını kutluyor.

 

 

 

FATİH ÇİMEN-DUİSBURG
Almanya’nın ”En Romantik” caddesi olarak tanınan Duisburg kentinin Marxloh semti Weseler caddesinde bulunan gelinlik mağazası Hürrem Brautmodem beşinci yılını kutlama hazırlıklarını tamamladı. 17 milyon Nüfusuyla Almanya’nın en büyük Eyaleti olan Kuzey Ren Vestfalya’nın (NRW) Duisburg kentinden beş yıl önce gelinlik Mağazaları kervanına katılan Hürrem Brautmoden, Marxloh semtinden sonra Şehir merkezinde Hürrem Exclusive adlı ikinci şubesini açarak hizmet ağını genişletti. Gelinlik mağazalarıyla ününü Almanya’nın dışına yayarak Türk ve Alman politikacıların ziyaret ettiği yerlerden biri oldu. Duisburg Ekonomisinde önemli katkısı olan, Türk girişimcilerin gelinlik, abiye, damatlık gibi önemli bir sektör haline getirdikleri Marxloh semtinin en işlek kesimi Weseler Caddesi’dir.

 

Birinci hedefimiz müşteri memnuniyeti
Hürrem Brautmodem’in sahibi Miyase Çetindağ, Duisburg-Marxloh semti önemli gelinlik merkezi haline geldiğini söyledi. Çetindağ, ”Gelinlik sektörünün önemli bir merkezi haline gelen Marxloh semtinin ünü Avrupa’ya kadar yayıldı. Belçika, Hollanda, Fransa ve Avusturya’dan müşterilerimiz gelmektedir. Bizim için önemli olan Müşteri memnuniyetidir. Gelin adayları için özel dikim atölyelerimizde gelinlik, kınalık ve nişanlık hazırlıyoruz. Gelin adaylarının ihtiyacı olan herşeyi karşılıyoruz. Özel Atölye ve terzilerimiz vasıtasıyla istediği ölçülerde gelin adaylarına hizmet veriyoruz. En üst düzey kalitede çalışıyoruz. Bizim için önemli olan Müşteri memnuniyetidir. İkinci Şubemizi de Duisburg şehir merkezinde açtık. Kapımızdan içeri giren müşterilerimizin memnun olması için elimizden gelen tüm imkân ve hizmeti sunmaktayız’ dedi.

 

Görkemli bir Defile ile beş yılımızı taçlandıracağız.
Beşin yıl kutlamasını da bugüne kadar birlikte çalıştığı firma ve Atölye temsilcilerinin katılımıyla kutlayacaklarını belirten Hürrem Brautmodem’in sahibi Miyase Çetindağ,”Beş yılı geride bırakmak bizim için çok önemli. Gayret ve çabalarımız bugüne gelmemizi sağladı. Önümüzde uzun yol var. Hedefimiz geniş kitleye ulaşmak” Ünlü bir Hotel’de beşinci yıl kutlamasını yapacaklarını dile getiren Miyase Çetindağ, kutlayacağımız beşinci yılımızı, görkemli bir defile ilede taçlandıracağız.

 

Hürrem Brautmoden
Weseler Str. 10
47169 Duisburg
Tel.: 0049 203 518 501 00

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: