İki büro tek yürek

blank

 

Avukatlık Hizmeti veren ve geçtiğimiz sene dünya evine giren iki tecrübeli Avukatlar Pınar Tıkır Fendo ve eşi Altar Türker Fendo özel hayattaki gibi güçlerini mesleklerinde de birleştirdiler. Bundan böyle Heilbronn ve Stuttgart’ta müvekkillerine ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunacaklar.

Mustafa Karaman
STUTTGART/HEİLBRONN- Mesleğini 24 yılı aşkın icraat eden Stuttgart’ın ve çevrenin en tecrübeli Avukatları arasında yer alan mesleki hayatında uzmanlık alanlarında iş hukuku ve ticaret hukukunda birçok başarıya imza atmış bunun yanında ayrıca üstün başarısından ve yılların tecrübelerinden dolayı Stuttgart Avukatlık Barosu tarafından ‘Fachanwalt für Strafrecht’ unvanını yani ceza hukuku unvanına sahip olan Avukat Altar Fendo ile aynı şekilde eşi bilhassa ceza hukuku alanında 16 senenin üstünde uzmanlaşmış olan tecrübeli Avukat Pınar Tıkır Fendo, adalete erişim, şahıslara hak ihlallerine karşı kendilerini koruma, haksız müdahalelere karşı çözüm bulma, güvenilir icra kuvvetine sahip olma ve ceza yargılamalarında kendilerini savunma imkanlarını sunmakta. İki başarılı bir o kadar da tecrübeli olan Profesyonel Avukatlık hizmetleri veren ve geçtiğimiz sene dünya evine giren iki Avukat Pınar Tıkır Fendo ve eşi Altar Türker Fendo özel hayattaki gibi güçlerini mesleklerinde de birleştirerek bu felsefe ile hukukun üstünlüğünün önemli tutulduğu Tıkır Fendo Hukuk Bürolarında bundan böyle müvekkillerine her iki bürolarında ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmaya devam edecekler.

PROFESYONEL AVUKATLIK HIZMETİ
Tıkır Fendo Hukuk Bürosu olarak Baden-Württemberg eyalet başkenti Stuttgart merkezi Tübinger Straße 18 ve ayrıca Heilbronn şehrinin merkezinde Kilian Straße 19 numaradaki adreslerinde hukuki konuların hemen hemen her alanında Tıkır Fendo Hukuk Büro olarak müvekkillerine kaliteli avukatlık hizmeti sunmaya devam ediyor. Hukuk bürolarında hem başta Almanya olmak üzere Türkiye’de hem de uluslar arası olarak hukuk hizmeti vermekte. Başta Ceza Hukuku olmak üzere Ticaret hukuku, İş Hukuku, Kira Hukuku, Aile Hukuku ve sayamadığımız diğer hukuk alanlarında geniş bir bilgi ve deneyime sahip olmasının yanısıra uzun yılların deneyimi ile hukuki sorunlarınıza profesyonel çözümler sunuyor. Güven esasına dayanan Tıkır Fendo Hukuk Bürosu’nda dava ve uyuşmazlık çözümü başta olmak üzere geniş bir yelpazede yardımcı oluyor. Avukat Pınar Tıkır Fendo ve eşi Altar Türker Fendo, bu hususta müvekkillerinin ihtiyaçları ve beklentileri kapsamında her aşamada baştan sona yakın ilgi göstermekte ve çözüm odaklı yaklaşımlar getirmekte.

BİRLİKTEN KUVVET DOĞDU
Bugüne kadar çalıştığı her müvekkilden güvene dayalı aynı olumlu geri bildirimi alarak mesleğini sürdürmekte olan ve de müvekkillerinin yasal haklarınızı korumak için son derece titiz çalışan söz konusu hukuki destek olduğunda Tıkır Fendo Hukuk Bürosu Avukatları Pınar Tıkır Fendo ve eşi Altar Fendo, müvekkillerinin yüksek menfaatini gözetmekte ve müvekkilleriyle iş birliği içinde olmayı prensip haline getirerek profesyonel hizmet anlayışları ile kaliteden taviz vermeyen yaklaşımları ve uzun yıllara dayanan uygulama geçmişlerinin verdiği deneyimle hizmette yarışıyorlar. Bir araya geldiğinde profesyonel hukuk hizmetlerinin nasıl olması gerektiğini yaşayarak öğrendiklerini söyleyen Altar ve eşi Pınar Tıkır Fendo, “Birlikten gerçekten kuvvet doğarmış. Biz de öğrendiklerimiz ile birlikte oluşturduğumuz uzun geçmişe dayanan sosyal ilişkilerimiz sayesinde mutlak anlamda hukukun her alanında kaliteli hizmet noktası olmanın gururunu taşıyoruz“ dediler. Hukuki alanlarda her hangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz diyen Avukat Pınar Tıkır Fendo ve eşi Avukat Altar Fendo, “Hukuki yardım sürecinde müvekkillerimizin paylaştıkları bilgileri, gizlilik prensibimiz kapsamında korumaktayız“ ifadelerine yer verdiler.
Tıkır Fendo Hukuk Bürosu olarak Baden-Württemberg eyalet başkenti Stuttgart merkezi Tübinger Straße 18 ve ayrıca Heilbronn şehrinin merkezinde Kilian Straße 19 numaradaki adreslerinde hukuki konularda hizmet veren Avukatlara aşağıdaki irtibat numaradan ulaşabilirsiniz.

Avukat Pınar Tıkır Fendo
Telefon: +49 (0) 7131 – 120 130 50
Email: info@kanzlei-tikir.de

Avukat Altar Türker Fendo
Telefon: +49 (0) 711-4900940
Email: altar.fendo@kanzlei-fendo.de
Web: www.kanzlei-fendo.de