Immooffice-Stuttgart hizmetinizde

Güvenin adresi Finanzoffice-Stuttgart

Şimdi de Immooffice-Stuttgart ile hizmetinizde

Mustafa Karaman

STUTTGARTSektördeki 20 yılını geride bırakan Finan­zoffice-Stuttgart hizmet yelpa­zesini genişletiyor. Immooffi­ce-Stuttgart, emlak alım-satım, emlak danışmanlığı ve sahibin­den alıcıya emlak çalışmaları ile de Stuttgart’ın Weilimdorf ilçesi Turbinenstr. 14 numarada hizmet verecek. Vatandaşların ihtiyaçlarını Immooffice-Stut­tgart olarak kolayca sağlaya­bilmeleri amacıyla yola çıkan Mustafa Göğüş ile fikir üreten bir şirket konumuna ulaştı.

KUSURSUZ HİZMET

Şirketin 20. yılı nedeniyle görüşlerini bildiren Finanzoffice-Stuttgart ve Immooffi­ce-Stuttgart CEO’su Mustafa Göğüş, “Sektö­rümüzde başarılarla dolu 20 yılı geride bı­rakmanın mutluluğu içindeyiz. Yenilikçi ve sektöre örnek teşkil eden ürün ve hizmetlerimizle, her zaman insanların hayatına değer katma­yı hedefledik. 20 yıllık bilgi biri­kimi ve tecrübemizi Almanya’da vatandaşlarımızla buluşturmaya, şirketimize yeni fonksiyonlar eklerken bölgenin güzellik­lerine yakışan yaşam alanları oluşturmaya devam edeceğiz” dedi. Her yıl sektöre onlarca yeni genç ve yetenekli profesyo­neller kazandırdıklarının altını çizen Göğüş, “Kusursuz hizmet anlayışımızın arkasında, yaptığı işi gönülden seven, şirketin viz­yonunu ve misyonunu geleceğe taşıma hedefiyle hareket eden Finanzoffice-Stuttgart ailesi var. Ayrıca bizi her daim daha iyisini yapmaya teşvik eden binler­ce müşterimizin ve insanların memnuniyetini daha ileriye taşı­mak ve beklentilerinin ötesine geçmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. 20 yıldır olduğu gibi üretmeye, insana ve teknolojiye yatırım yapmaya, değer oluşturarak sektörümüze öncülükle devam etmeye gayret edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

ÖNCE GÜVEN

Değerli dost ve müşterilerin kendilerine duyduğu güven ile 20 yıldır hizmet ağını ge­nişleterek devam müteahhit eden Finanzoffice-Stuttgart ve Immooffice-Stuttgart CE­O’su Mustafa Gö­ğüş sözlerine şöyle devam etti. “Başta ve işletme sahipleri olmak üzere büyük bir hassasiyetle finans danışmanlı­ğı hizmetlerimizi başarılı bir şekilde yürütmekteyiz. Şirketimize duy­duğunuz güvenden dolayı sizlere son­suz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerin memnuniyetinden cesaret­lenerek, mevcut hizmet­lerimize bir yenisini daha eklemekten duyduğumuz mutluluğu sizlerle paylaş­manın onurunu yaşamak­tayız. An itibari ile finans danışmanlığı hizmetlerimi­zin yanı sıra artık bundan böyle yeni şirketimiz olan Immooffice-Stuttgart ile de emlak alım-satım, emlak danışmanlığı ve sahibinden alıcıya emlak çalışmalarımız ile sizlerin hizmetindeyiz” dedi. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de sizlerin güve­nini kazanmaya ve kalitemizden ödün vermeden sizlere hizmet etmeye talip olduklarını vur­gulayan Göğüş, “Bize yaptığını ve yapacağı­nız tavsiye ve önerileriniz her zaman ödül­lendirilmiştir. Bundan sonra da ‘kazan ka­zan’dır anlayışıyla birlik­teliğimiz devam edecektir. Ayrıca şirketimizin linkine tıklayarak sayfamızın yeni görsel imajını görebilir ve emlak konulu tüm bilgi ve işlemleri buradan talep ede­bilirsiniz” şeklinde öneride bulundu.

 

Finanzoffice-Stuttgart ve Immooffice-Stuttgart

Turbinenstraße 14, 70499 Stuttgart

Telefon: 0711 – 7825093

Email: info@immoofficestuttgart.de

Web: www.immoofficestuttgart.de