İpek 3. yılını hediye dağıtarak kutladı

 

ALPER TEKEL
DUİSBURG-  Türkiye’nin mobilya sektörünün önde gelen ve Avrupa’da ardı ardına yeni mağazalar zinciri oluşturan İpek Mobilya, Hochstraße 17 – 47228 /Rehinhausen- Duisburg adresindeki şubesi 3. yılını kutladı. Kutlama programı Kanal Avrupa Televizyonu’ndan televizyon yapımcısı Zeki Şahin’in sunduğu özel program ile de canlı olarak ekranlara taşınıp, 12 ayrı kişiye 3’er adet mutfak robotlarından, 500 Euro’luk hediye çeklerinin çekiliş ile sahiplerini bulması ile tamamlandı.

 

 

HEDİYELER DEVAM DECEK
Programın ardından gazetemize açıklama yapan İpek Mobilya Mağaza Müdürü Ercüment Ak,” özel kampanyalar ile de hizmette sınır yok diyoruz. Yeni dönem ile birlikte online satışlar başlıyor. Ayrıca sosyal medya dan takipçilere haftanın yıldızı gibi kampanyalar ile de hediyelerimiz oluyor. Müşterilerimiz ve takipçilerimiz yeni koleksiyonlarımızı, kampanyalarımızı, sosyal medyadan da takip edebilirler” dedi.

 

 

KALİTEDEN TAVİZ VERMEYECEĞİZ
Ak ayrıca “Bizim hedefimiz, sürekli yeni koleksiyonlar ile müşterilerine hitap etme ve reklamasyonu minimum seviyede tutmaktır. İpek Mobilya olarak büyüme zincirini başka şehirlere ve ülkelere yaymayı hedefliyoruz. “Türk insanının yoğun olarak yaşadığı Duisburg şehrinde böyle bir mağazaya ihtiyaç olduğunu bilerek mağazamızı burada açmıştık. Ardımızda bıraktığımız üç yılda gördüğümüz ilgi de bizim yanılmadığımızı ortaya koydu. Türk mobilyası sadece Türkiye’de değil tüm dünyada tanınmayı hak ediyor. Ürünlerimiz son derece modern ve kaliteli. İnsanlarımız artık kaliteyi ve rahatı arıyor. Müşterilerimize uzun yıllar kaliteden taviz vermeden hizmet vermeyi amaçlıyoruz” ifadelerini kulandı.

 

İPEK’TE ÜRÜNLER TÜRKİYE’DEN
Oturma grupları, yemek odası, yatak odası, çocuk odası, halı ve ev aksesuarları gibi bir eve gerekli olan her tür klasik ve modern mobilyayı bulmanın mümkün olduğu İpek Mobilya’da ayrıca ortopedik ve çok fonksiyonlu yataklar da mevcut. İki katlı ve 3000 metrekare kullanım alanı bulunan dev bir binada hizmet veren mağazada yer alan ürünlerin hemen hemen hepsi Türkiye’de üretiliyor.

 

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: