İPEK’in yeni ürünleri göz kamaştırdı

blank

 

blank

Cevat Polat

DUİSBURG- Almanya’da Duisburg şehri Rheinhausen semtinde Hochstrasse 17 ve Aachen-Haaren’de Wurmbelden 27’de hizmet veren İpek Mobilya
yeni modellerle, indirimli yeni fiyatlarla 2018-2019 yeni sezonu açtığını duyurdu.

blank

Sosyal medyada yapılan duyurularla 15.09.2018 tarihinde İpek Mobilya Duisburg mağazasında yeni sezon açılışını, çalışanları ve davetlileri ile yaptı. Yeni sezon ürünleri arasında özellikle yeni model koltuk takımlarında zengin renk ve desenli kumaşların ön plana çıktığı modern, günlük kullanıma uygun ve zaman ötesi çizgilere sahip tasarımlar göz doldurdu.

blank

El yapımı özel ürünlerde var

İpek mobilya Duisburg Mağaza Müdiresi Yasemin Albayrak’ in gazetemize yaptığı açıklamalarda; yeni sezon ürünlerinin her kesime hitap ettiği gerek ekonomik ürünlerin gerekse orta seviyedeki tüketicilerinin gerekse de el yapımı özel ürünlerin yer aldığı koleksiyonlarını yakından görmeleri için mağazalarına davet ettiklerini belirtti.

blank

Yeni çilek ürünleri de geldi

Yeni sezonda taksitli satışlarının devam edeceğini, peşin ödemelerde ayrıca indirimler uygulanacağını belirten Albayrak, kampanya süresince koltuk takımlarında eve getirme ve montaj ücretlerini 50 km ye kadar ücret almadan yapacaklarını, belirterek özellikle bebek odası, çocuk odası ve genç odasında Yeni model Çilek odalarını da mağazalarında bulabilecekleri Almanya’daki en büyük Çilek showroomlarının mağazalarında olduğunu belirtti.

blank

 

Halihazırda devam eden kampanyalar hakkında da bilgi veren Albayrak, 1.999 Euro’dan başlayan Düğün paketlerinden, 799 Euro’dan başlayan Koltuk takımlarından ve mağazalarında bekleyen diğer kampanyalı ürünleri görmeleri için müşterilerini mağazalarına beklediklerini belirti.

blank

Ücretsiz ve geniş park yeri de var

Mağazalarını ziyaret edecek müşterilerinin onlarca araçlık ücretsiz park yeri imkanlarının olduğunu, otoban giriş ve çıkışlarına yakın oldukları için ulaşımın çok kolay olduğunu belirten Albayrak, satış sonrasında müşterilerinin yanlarında olduklarını, ürünlerle alakalı yaşayabilecekleri tüm sorunları kısa zamanda , doğru şekilde çözdüklerini ve alınan yeni ürünlerin 2 yıl garantili olduğunu belirtti.

 

blank