İş dünyası bu düğünde buluştu

Murat Lamm Döner Produktion sahiplerinden Mevlüt Kabalar’ın kızı Serçin ile Mertan Urcanlı görkemli bir düğün töreniyle evlendi.

 

blank

 

Mustafa Karaman
REİCHENBACH- Murat Lamm Döner Produktion sahiplerinden Denizlili iş adamı Mevlüt ve Firdevsi Kabalar çiftinin kızları Serçin ile yine Denizlili olan Mehmet ve Meral Urcanlı çiftinin oğulları Mertan görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

blank

 

Reichenbach a.d. Fils’de bulunan Staufen Event Location Düğün salonunda hayatlarını pekiştiren genç çiftlerin düğünlerine uzaktan ve yakından dost ile akrabaların yanı sıra iş, siyaset, cemiyet, medya hayatından aralarında bulunduğu 1500’den fazla davetli katıldı. Solona sığmayan davetlilere dışarıda masalar açılarak güzel bir şekilde ağırlandılar.

 

blank

Düğünde genç çiftler Serçin ile Mertan Urcanlı salona nostalji bir arabayla teşrif ettiler. Salona babası Mevlüt Kabalar’ın kolunda giren Serçin’i damat ve arkadaşları tarafından Ege yöresinin zeybek oyunuyla karşıladılar.

blank

 

Daha sonra Mevlüt Kabalar, kızı Serçin’i damat Mertan’a teslim etti ve alkışlar eşliğinde damat gelinin duanı açtı. Daha sonra dans eden genç çift Serçin ile Mertan Urcanlı bu mutlu günlerinde yerlerinde duramayarak davetlilerle birlikte Grup Fırtına orkestrasının birbirinden güzel şarkılarıyla hem hem oynadılar hem de davul ve zurna eşliğinde halay çektiler.

blank

 

Genç çift ve davetliler doyasıya geç saatlere kadar eğlendiler. Damadın arkadaşları sürpriz bir şekilde damadı kucaklayarak havaya atmaları ise düğüne renk kattı. Düğünde ayrıca Oktay Coşkun sahne alarak türküleriyle davetlilere güzel bir akşam yaşattı. Davetliler genç çiftleri takı töreninde hediye yağmuruna tuttular. Davetliler bu muhteşem düğünden memnun kaldıkları gözlendi. Gelinin babası Mevlüt Kabalar ve damadın babası Mehmet Urcanlı ile gelinin amcası Murat Lamm Döner Produktion sahiplerinden Faik Kabalar ise bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm katılan davetlilere teşekkür etti.