İSTANBUL RESTORAN AÇILDI

İSA AKSOYLUKÖLN – Her geçen gün yenilenen ve günden güne canlanan Köln’ün en meşhur Türk caddesi Keup’da yıllardır faaliyet gösteren Kervansaray Restouarant yeni sahipleri ve yenilenen ismi İSTANBUL Restaurant ile bundan böyle caddenin gözde yemek merkezi olacak.
Erhan ve Serkan Deveci kardeşler tarafından bir süre önce devralınan ve A’dan Z ‘ye yenilenen İstanbul Restaurant kaliteli ve leziz Türk damak tadının eşsiz seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.

Aynı anda 200 kişiye hitap edebilecek kapasitede olan İstanbul Restaurant sahibi kardeşler Erhan ve Serkan Deveci, “Uzun yıllardır sektördeyiz. Edindiğimiz tecrübeler ile gücümüzü birleştirerek böylesine leziz bir mekanı Köln’e kavuşturmaktan ötürü çok mutluyuz. İç ve dış mekanın yanı sıra yenilenen kadromuz ile birlikte değerli müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz. Helal ete önem veren anlayışımızla en kaliteli eti sağlıklı ve leziz bir şekilde müşterilerimizle buluşturacağız. Ağırlıklı mangal ve ızgara tarzı,et ve tavuk dönerin yanı sıra balık, çorba çeşitleri ile bir birinden farklı lezzetleri sunacağız. Aynı zamanda sabah kahvaltılarında da bir numara olmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda yenilelen mekanımıza özel olarak değerli müşterilerimiz için birbirinden farklı çok sayıda seçeneğin olduğu açık menümüzü sınırsız çay ile birlikte de 6,99 euroya vereceğiz. Müşterilerimizden mekanımıza gelmelerini ve farkı ve lezzeti yaşamalarını istiyoruz” dedi.