İZNE GİDECEKLER DİKKAT

Adıbeş Reisen uyardı: “izin sezonu için uçak biletlerine zam gelmeden erken alın“

blank

Mustafa Karaman
STUTTGART- 1997 yılından beri sektörde hizmet veren Adıbeş Reisen Avrupalı Türkleri erken rezervasyon konusunda uyardı. Ucuza seyahat etmek istiyorsanız şimdiden biletinizi alın diyen Hükmü Adıbeş bu yıl turizmde patlama yaşanacağını belirtti. Deneyimli yönetici ve tecrübeli bir o kadar da Profesyonel kadrosu ile Turizm ve Seyahat sektöründe söz sahibi olmayı benimsemiş köklü bir kuruluş olan Adıbeş Reisen’in amaçları hizmette çeşitliliği kalite ile birleştirerek sunmak. Yıllardır hizmet verdiği müşterilerini “dost ve misafir” olarak kabul eden bir anlayışla en iyi şekilde ağırlamaya çalışan Adıbeş Reisen, bundan sonra da mümkün olan en üst düzey memnuniyeti misafir dostlarına sunma gayretinde olacak.

ERKEN REZERVASYON
Adıbeş Reisen sahiplerinden Hükmü Adıbeş, “Reel olarak şirketlerin bize verdikleri ön bilet satış fiyatları ile vatandaşı rahatsız edecek bir fiyat artışı ortaya koymamız mümkün değil. Ama vatandaş da erken bilet almayı ihmal etmesin” dedi. Çoğu havayolunda, en ucuz koltuklar satıldıktan sonra kalan koltuklar daha yüksek fiyatlara satılıyor olmasına da değinen Adıbeş, “ Hafta içi düzenlenen uçuşların, hafta sonu yapılan uçuşlara oranla daha uygun fiyatlı olduğu gözlemleniyor. Ucuz bilet fırsatlarından yararlanmak için hafta içi ve erken saatlerde düzenlenen uçuşları tercih edebilirsiniz. İstanbul uçak bileti gibi sıklıkla tercih edilen yönlerde avantajlı fiyat seçenekleri artıyor. Seyahat etmek istediğiniz tarihi, kişi sayısını ve gideceğiniz havaalanını seçip bize bir telefonla bildirebilirsiniz. Seyahat edeceğiniz tarihin önceden belli olması ve uçak biletinin önceden alınması bilet fırsatlarından yararlanmanıza olanak sağlıyor“ ifadelerine yer verdi. Zaman zaman bilet fiyatları inişli çıkışlı oluyor diyen Hükmü Adıbeş, erken rezervasyon döneminin şimdiden başladığını söyleyerek “Ayrıca yurt içi ve yurt dışı uçak yolculuğu yapmadan önce erken rezervasyon, indirimli uçak bileti fırsatlarını yakalayabilirsiniz“ şeklinde önemli uyarılarda bulundu.

blankblank

İNTERNET RİSKİ
Ucuz uçak bileti bulmak isteyenler için altın değerinde bilgiler, uygun bilet nasıl bulunur, ekonomik uçak biletleri bizde diye internet üzeri bazı sahte sitelere kanmamaları hakkında uyarıda bulunan Adıbeş Fly Ofis Müdürü Bayram Topsakal, uçak bilet fiyatlarını karşılaştırmalı olarak inceleyebileceğiniz bir acentemiz var olduğunun altını çizdi. Topsakal, “Bizi arayarak en uygun bilet fiyatlarından anında yararlanabilirsiniz. Gidiş dönüş ya da tek yön olarak listeleyebileceğiniz uçuşların saatleri, günleri ve bagaj hakları ve fiyatları anında bizden öğrenebilirler. Her türlü internette problemleri olan vatandaşlarımızın bile sorunlarını biz elimizden geldiğince çözmeye çalışıyoruz. Ama maalesef bu her zaman olumlu olmuyor. O yüzden acentemize gelin size her türlü hizmeti anında sunalım “ dedi.

Adıbeş Fly
Mauserstraße 19
70469 Stuttgart-Feuerbach
Tel.: + 49 711 – 8560218

Adıbeş Reisen
Mauserstr. 22
70469 Stuttgart-Feuerbach
Tel.: +49 711 – 3419016