KAHVALTIDA TERRAS FARKI…

 

 

Murat Pehlivan

DUİSBURG- Almanya’nın Duisburg şehri Hamborn semti Pazar yeri karşısında Schreckerstr. 16’da yaz dönemi öncesi gastronomi dalında hizmete başlayan TERRAS Cafe& Restoran; sunduğu onlarca çeşit kahvaltı, mekânın güzelliği ve manzarası eşliğinde damak tadına düşkün insanların uğrak mekânı olmaya başladı.

 

Özel Kahvaltı Konsepti; Sivas’tan Bal, Erzincan’dan Peynir.

120 kişinin iç mekânda, 40 kişinin Teras bölümünde olmak üzere toplamda 160 kişinin aynı anda kahvaltı yapabildiği ifade eden Teras Cafe, İşletme Genel Müdiresi Sevilay Öztürk “Türkiye’de ki otel kahvaltı konseptini buraya getirmek istedik. Sabah saat 08:00- 14:00 arası sadece kahvaltı konsepti ile hizmet veriyoruz. Hayvansal ve bitkisel ürünlerden oluşan 50’ye yakın çeşit var. Yanında isteğe özel omlet tarzı gibi birçok tercihlerde söz konusu. Ayrıca yakın zamanda kişiye özel “Serpme Kahvaltı” dediğimiz müşterilerimizin masasına da kahvaltı hizmetimiz olacak” dedi.

 

Hazırlanan Kahvaltı Çeşitlerine Sevgi Katıyorlar

Sevilay Öztürk, cafelerinde an itibarı ile on kişinin istihdam edildiğini ifade ederken, “özellikle mutfak bölümü amatör ruhlu çalışanlardan oluşuyor. Onlar işlerine sevgi katıyorlar. Misafirlerimiz bu yüzden “çok lezizdi” ifadelerini kullanıyorlar.  Onlar ile gurur duyuyorum. Onlar ile kısa zamanda iyi bir noktadayız” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

 

Özel Günlerinizde Terras Cafe Hizmetinde

Ayrıca sünnet, doğum günü partisi gibi özel partiler, nisan, kına ve düğün eğlence ve yemeklerinde de A-dan Z’ye hizmet verebiliyoruz” diyen İşletme Genel Müdiresi Sevilay Öztürk “müşterimizin talebi doğrultusunda pazar günleri kahvaltısını saat 15:00’e kadar uzun tutacağız.  Yakında cuma ve cumartesi akşamları saat 17:00-22:00 arası hafif akşam yemeği tarzında salata çeşitleri; pasta, tatlı ve çay-kahve tarzında sohbet kafe tarzı bir konseptimiz de olacak” dedi.

 

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: