Kalite ve hesaplı alışverişin adresi KANBURLAR

Taze, günlük sebze-meyve ve balık istiyorsanız Stuttgart-Vaihingen’de Karambole Feinkost Obst & Gemüse ve Red Barben Frisch Fisch & Feinkost’e uğramadan geçmeyin. Kaliteyi ve hesaplı alışverişi burada bulacaksınız.

Mustafa Karaman
STUTTGART– Uzun zamandır Stuttgart-Vaihingen’in alış veriş sokağı Vaihingermarkt’ta müşterilerine Manav, Şarküteri, Balıkçı ve şimdi de Köfte ile Makarna çeşitlerinin bulunduğu işletmeleri ile hizmet vermeye devam eden Şendoğan Kanbur, eşi Seval, kızı Buket’in yanısıra yeğeni Emre’nin de desteğini alarak hizmette sınır tanımıyor. Kanbur ailesi, modern ve vatandaşların daha rahat alış veriş yapabileceği, her üç dükkanda da diğer ihtiyaçlarınızı toplu bir şekilde görme ve karşılama yolunu seçiyor. Vaihingermarkt’ı canlandıran işletme sahipleri Seval, Buket ve Şendoğan Kanbur ailesi ile yeğeni Emre Kanbur tüm müşterilerine üstün hizmet sunmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Tabiki bu hizmetleri de gerek başta Türkler olmak üzere gerek Almanlar gerekse diğer toplumdan insanların taktirini kazanıyorlar.

BOL ÇEŞİT
Karambole Feinkost Obst & Gemüse adıyla Vaihingermarkt 31 adresinden geçenlerin özenle dizilmiş yeşil elmaları, doğal çilekleri, frambuazları seyredebileceği vitriniyle de tanınan Manav ve Şarküteri hizmeti sunan Şendoğan ve Emre Kanbur, günlük ve taze sebze ile meyvelerin yanısıra sağlıklı olması nedeniyle organik ürünler, salata çeşitleri, şarküteri bölümünde ise yöresel lezzetler ile farklı yöresel Peynir, Zeytin, Turşu, Salça, Kuru Bakliyat, Kuru Yemiş, ürünleri, Baharat çeşitleri, Bal, Pekmez, Reçel, Helva çeşitleri, Yumurta, Zeytinyağı, Yoğurt ve muhtelif çeşitleri ile vatandaşların hizmetinde. Karambole Feinkost Obst & Gemüse 1001 çeşit ürün yelpazesindeki ürün kalitesi, hijyen ve temizliği nedeniyle müşterileri tarafından tercih ediliyor. Öte yandan sipariş üzeri birde isteğe göre özel günlerinizde hediyelik meyve sepetleri ve Catering yaptırabilirsiniz.

DENİZDEN SOFRALARINIZA
Vaihingermarkt 24 numarada deniz ürünlerinde sizlere her daim kaliteyi ve lezzeti sunan Red Barben Frisch Fisch & Feinkost yani balık dünyasının işletmeyi kadın girişimcilerden Seval Kanbur yapıyor. Ürün ve kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güvenilirliği ve kalitesi ile örnek alınan, tüketici haklarına daima saygılı olan Red Barben sahibi Seval Kanbur, “Eğer bu kış aylarında Balık yemek istiyorsanız bize yani Red Barben’e uğrayarak hepsi taze, mevsimine göre günlük olarak balığınızı vitrinden gelip kendiniz seçebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra hijyen ve gıda güvenliğinden ödün vermeyen önceliği insan sağlığı olan taze deniz ve tatlı su ürünlerini dilerseniz satın alıp, evinize gönül rahatlığıyla Deutsche See garantisi ile götürebilirsiniz“ dedi.

RED BARBEN FRISCH FISCH & FEINKOST
Vaihingermarkt 24
70563 Stutgart
Tel.: 0172/6292482
E-Mail: info@redbarben.de
www.redbarben.de
Inhaber: Seval Kanbur

Karambole Feinkost Obst u. Gemüse
Vaihingermarkt 31
70563 Stuttgart
Tel.: 0160 90246857 veya 0176-43287566
E-Mail: info@kanburgrill.de
Inhaber: Şendoğan ve Emre Kanbur