Kalitenin adresi Eventhalle Wesel

blank

blank

 

Murat Pehlivan
WESEL – Ruhr bölgesi için Wesel şehrinde Am Schornecker 17 numaralı adreste 8 bin 500m² alan üzerinde açılan “EVENTHALLE Düğün Salonu” ocak ayı itibari ile hizmete girdi. Kovid-19 salgını nedeni açılışı iki yıl geciken EVENTHALLE düğün salonu şık modernitesi, üç yüz araçlık park kapasitesi ile hizmete başlarken ocak ayından bu yana yapılan düğünlerde tam not almayı başardı. Alkataş GmbH adına işletmeciliğini Oya Taş, Vahap Kahraman, Murat Durmaz’ın birlikte hizmete sundukları 8500 m² üzerine kurulmuş çok amaçlı salon ile ihtiyaç hissedilen düğün ve nişan, toplantı organizasyonları için önemli bir açığı kapatmayı planlıyorlar. 300 araç kapasiteli kendi otoparkı bulunan lüks salonda 1400 kişiye kadar her türden davet ve organizasyon tertiplemek mümkün. Çok amaçlı olarak kullanılacak gerektiğinde perde ile ayrılabilen, balkon katı da olan salonda bay ve bayan mescitleri unutulmamış. Her zevke uygun dekorasyonun yanı sıra oval masalar ile klasik tarzdan öte modern görünüm sağlanıyor.

 

blank

KONSERLER, KERMESLER İÇİN DE İDEAL
Dinslaken, Duisburg, Oberhausen, Bottrop, Gladbeck, Voerde, Hünxe, Dorsten, Marl, Essen, Gelsenkirchen, Recklinghausen, Herne, Herten, Moers, Kampflinfort, Krefeld gibi bir çok Ruhr bölgesi şehirlerine 10 ila 50 km uzaklığında olan değişik konseptlerde hizmet verecek olan “EVENTHALLE ” işletmecileri Taş, Kahraman ve Durmaz görüşlerini gazetemize şu şekilde açıkladılar: “1400 kişiye kadar düğün, kına, nişan ve sünnet gibi davetlerinizde aklınıza gelen her türlü ihtiyacınız tek elden organize edilecek ve her bütçeye uygun paketlerimiz olacak. A dan Z’ ye tüm hizmeti sunuyoruz. Organize sahibi sadece misafirleri ile ilginebilir.

 

blank

 

 

Düğün başlar başlamaz çorbamız sürekli sıcak bir şekilde bulunuyor. Ana yemeğimiz masalara çalışanlarımız tarafından servis ediliyor. Ara sıcaklar ise açık büfe şeklinde yemek bölümüzden alınabiliyor. Sınırsız içecek ve çerez, meze ile birlikte yine açık büfe alanımızda envai çeşit meyve ikramımız oluyor. Üstün kalite adına fazla fazla bulundurduğumuz işinin ehli, servis yapan çalışanlarımız mevcut. Hafta içi de siyasi partilerden gelen taleplere de cevap vereceğiz. Ses sorunu olmadığı için konserlere de açık olacağız. Ayrıca alanımız geniş olduğu için kermes düzenlemek isteyenlere de kapımız açık dediler. Yeni açılıştan dolayı bazı hafta sonlarının müsait olduğunun altını çizen iş yeri işletmecileri “Detaylı bilgi edinmek isteyenler, +49281300294 27/28, veya +491749074241 numaraları arayabilir ya da info@eventhallewesel.de email adresinden bizim ile irtibata geçebilirler” diyerek sözlerini noktaladılar.

 

blank