Kansere deva ökse otu

Bu ay sizlere Ökse otunun kanser tedavisi konseptindeki yerini işleyeceğim. Ökse otu tedavisinin geleneksel tıp alanındaki yeri baya belirgindir. Kanser tedavisinde destekleyici tedavi olarak modern tıpa dahil görülür. Ameliyatlarda kemo tedavilerinde ışın tedavilerinde ve anti hormon tedavilerinde Ökse otu tedavisi destekleyici tıp olarak yer edinmiş standart metodudur. İlk etapta Ökse otu tedavisinin hedefi hastanın tedavi esnasında hayat standardını çok daha iyi duruma getirmektir. Ökse otunun hem o beyaz yuvarlaklarının hem de yapraklarını yemenin zehirli olduğunu ve sadece bilirkişi tarafından ağız yoluyla almak üzere bir bileşimin hazırlanmasını veya hazırlama için tarifinin verilmesi önemli olduğunu söylemem gerekir. Benim uygulamış olduğum ilaç yoluyla enjekte için hazırlanmış olan enjeksiyonların deri altına sıkılmasının önemi çoktur.
Ökse otu Bileşimi ve ne zamandan belli vardır?
Ökse otu bileşimi 100 yılı geçkin süredir kanser tedavisinde kullanılmaktadır.
Günümüz Almanya’da kanser tedavisinde en çok kullanılan destekleyici yöntemlerinden bir tanesidir. Ökse otu tedavisi bilimsel araştırmalar yapıldı mı?
Günümüze kadar Öksür otu tedavisi kanser tedavisinde 140’a kadar klinik araştırma yapılmıştır.
Ökse otu Kanser dışında Migren, Epilepsi ve Diyabete Doğal Reçetedir.
Ökse otunun bileşimleri nedir?
Ökse otu farklı bileşimler içerir.
Mesela Ökse otu lektinleri veya viscotoxinler o bilimsel araştırmalarda kanser tedavisinde etkili bir şekilde araştırılmıştır. Günümüzün bilimsel bilgileri doğrultusunda Ökse otunun asıl etkisi olur. İnsan bedeni için Ökse otunun farklı farklı ekstreleri birbiriyle birleştiğinde etkisi daha da güçleniyor.
Neden farklı Ökse otu bileşimleri vardır?
Ökse otu bulunmuş olduğu ağaç tarafından gıda maddeleri ile beslenir. Bundan dolayı her ağaca göre farklı Ökse otları etkileri vardır. Farklı Ağaçlarda ağaçlardan beslenen Ökse otu ekstratıları ekstreleri farklı farklı tümörleri ideal bir şekilde etki etmektedir. Etkisini ayarlamak için şahısa ve tümere göre gereken dozajı uzman terapist ile bulmak gerekir.
Ökse otu tedavisine kimler tıbben uygulayabilir veya uygulatabilir?
Almanya’da doktorlar ve alternatif tıp uzmanları (Heilpraker) bu ürünü hastalarına yazabilirler ve uygulayabilirler. Önemli olan kanser tedavisinde uygulanan Ökse otu tedavisi modern tıp kanser tedavisi ile birlikte destekleyici yöntem olması.
Ökseotu tedavisi ile nasıl başlayabilirim?
Ökse otu tedavisi her zaman her tedavi planının esnasında ve değişik hastalık dönemleri içerisinde uygulamak mümkün. Önemli olan ne kadar çabuk başlanırsa o kadar çabuk ve etkili destek alınır. Uzman doktor veya alternatif tıpçı dahilinde mümkün mertebe teşhis koyulur koyulmaz başlanması daha uygundur.
Ökse otu bileşimleri nasıl kullanılmakta?
Ökse otu bileşimleri enjeksiyon ile cildin derinin altına sıkılır (Subkutan).
Enjeksiyon şeker hastalarının insülin sıkması veya hastanede trombozu iğnesi kullanmakta gibi derinin altına sıkılıyor. Bu enjeksiyon yöntemi Doktor tarafından veya alternatif tıpçı Heilpraktisyen tarafından Öğretildiği taktirde hasta şahıs kendisi de evde uygulayabilir.

Bu kadar bilgi ile bu ay yetinelim.
Gelecek ay ise
Hangi sıklıkta Ökseotu bileşimleri enjekte edilir?
Ökse otu tedavisinin süresi?
Bu tedavinin dozajının uygun olduğunun işaretleri nedir?
Konularına açıklık getireceğim.
Kalın sağlıcakla.

Sinan Erkin
Alternatif Tıp Uzmanı – (Heilpraktiker / Osteopath)
İlk yardım eğitmeni – Erste-Hilfe-Lehrer

Benim ulaşım bilgilerim:
Naturheilpraxis Erkin
Alternatif Tıp Uzmanı
Grabenstr. 9/1
71063 Sindelfingen

Tel: +49 7031 42 82 678
Fax: +49 7031 42 82 679
Mobil: +49 172 60 71 974
Mobil: +49 178 41 95 944
E-Mail: info@naturheilpraxis-erkin.de
Web: www.naturheilpraxis-erkin.de