KAPIKULE’den yeni lezzetler

Geleneksel lezzet, evrensel tat sloganıyla süt ürünlerinde beğenilen bir lezzet olma yolundaki Kapıkule markası, ürün yelpazesine Anadolu’nun yöresel lezzetleri olan kaşar peyniri, çömlek peyniri, tulum peyniri ve vişneli yoğurt ürünlerini de ekleyerek zenginleştirdi.

 

ŞABAN ERGÜN
KÖLN- Süt ürünlerinde bir marka olma yolunda olan ve ayran ve yoğurt ürünlerinde beğenilen ve tercih edilen bir seviyeye ulaşan Kapıkule, hazırladığı yeni ürünlerle Anadolu’nun yöresel peynir çesit ve lezzetlerini müşterisinin ayağına getiriyor. 6 çesit ayran, 8 çesit yoğurt ürünlerinin yanısıra yöresel lezzetlerden olan Nevşehir ve Kayseri çömlek peynirleri,İzmir’in tulum peyniri, Afyon’un kaymağı, dilimli kaşar peyniri, cacıklı yoğurt ve vişneli ayran Kapıkule’nin yeni ürünleri arasında yer alıyor. Altın rengindeki farklı ambalaj içerisinde sunduğu kaşar peynirleri, Gold serisini oluşturuyor. Kapıkule’nin bu farklı lezzetleri market raflarını süsleyecek.

 

blank

AYRAN VE YOĞURTTA BAŞARILIYIZ
% 100 sütten üretilen ve doğal yayık ayranı olan Kapıkule ayranın hoş bir lezzet ve farklı bir damak tadıyla bu sektörde kendini kabul ettirdiğini belirten işine aşık ve özgüveni yüksek Nevşehirli genç işadamı Rafet Tokgöz, yeni ürünlerin de beğenileceğinden oldukça ümitli. 2008 yılından beri bu sektörün içinde olan Tokgöz, 2012 yılında Köln-Mülheim, Düsseldorferstr.209 adresinde kurduğu işyerinden, ürünlerini Kapıkule ve İpsala markası altında pazarlıyor. “Ben dersimi iyi çalıştım, müşterimin istediği ve özlediği tatları biliyorum” diyen başarılı işadamı Tokgöz, Kapıkule ve İpsala markaları altındakı ayran, yoğurt ve peynir çeşitlerini tamamen doğal ve köy usulü ile ürettiriyor.

blank

İNSANLARIN YENİ LEZZETLERE İHTİYACI VAR
İnsanların yeni kalitelere ve lezzetlere ihtiyacı var diyen Tokgöz, “Dünyadaki en şanslı insanlar, istedikleri işi yapanlardır, ben de o insanlardanım” diyen yeniliklere açık genc işadamı yaptığı ürünlerin lezzet ve kalitesinden emin gözüküyor. Kapıkule markası olarak kısa zamanda Almanya’daki marketlere ürünlerini ulaştırma hedefinde. Firma bünyesinde çalıştırılmak üzere ağır vasıta ehliyeti olanlara ve deneyimli satış elemanlerına ihtiyac duyduğunu belirten işadamı, bölgesel olarak da kendi işini kurmak isteyenlere maddi ve manevi destek vererek birlikte çalışıp kazanma imkanı da sunuyor. İşyerlerine ve firmalara kendi isimleriyle özel fason üretim de yaptığını da belirten Tokgöz, siparişler için bir telefon kadar yakınız diyerek, Avrupa genelinde bayilik verileceğini de belirtti. www.kapikule.de sizlere yeni imkanlar sunuyor.

 

 

blankblank

www.kapıkule.de