KEBAP ‘HAN’ DUALARLA AÇILDI

Görkemli açılışa Türkiye’nin Frankfurt Başkonsolosu Erdem Tunçer de katıldı

KEBAP ‘HAN’ DUALARLA AÇILDI

Kâmil Yılmaz

FRANKFURT- Frankfurt’un en merkezi noktalarından Münchener Strasse’de hizmete giren KEBAP HAN Steakhouse Türkiye’nin Frankfurt Başkonsolosu Erdem Tunçer’in de katılımıyla dualarla hizmete açıldı. Gastronomide tecrübeli iş adamı Serkan Capar tarafından hizmete konan Kebap Han adlı Steakhouse, memleketimizin alışılmış güneydoğusunda lezzet geleneğini Frankfurt’a taşıyor. Kendisine has özel baharatlarıyla bezenmiş kömür ızgarada pişen en kaliteli kebap ve biftekleri müşterilerine sunan Kebap Han, daha ilk günden kebap severlerin akınına uğradı.

Açılışa başta Türkiye’nin Frankfurt Başkonsolosu Erdem Tunçer olmak üzere çok sayıda STK, işverenler ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı. Açılışta konuşan Kebap Han Steakhouse sahibi Serkan Capar, Anadolu ile Türkiye’nin güney doğusundan lezzetli, geleneksel yemeklerle müşterilerin hizmetinde olacaklarını belirterek, iddialarının tıpkı Türkiye’nin güneydoğusundaki ev yapımı lezzetler kadar iyi olması olduğuna dikkat çekti. “Kömür ızgaralı ve taş fırınlı Kebap Han’da ızgara yemeklerimizin, bifteklerimizin ve mezelerimizin tadına doyamayacaksınız. Dilerseniz gel al servisimizden de faydalanabilirsiniz” diyerek konuşmasını sürdüren Capar, 90 kişi kapasiteli yeni restoranlarının müşterilerine hizmete açmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Türkiye’nin Frankfurt Başkonsolosu Tunçer ise, yeni mekânın çok güzel olduğunu ifade etti. Kebap Han Steakhouse sahibi Serkan Capar’ı bu başarılı çalışmasından dolayı tebrik ederek, hayırlı olması dileğinde bulundu.