Kıvanç Tatlıtuğ’a Stuttgart’ta sevgi seli

Haber: Mustafa Karaman, Fotoğraflar: Yaren Sağanak
STUTTGART- Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi ve Alihan Türkdemir’in yer aldığı büyüleyici bir baba oğul hikayesi Hadi Be Oğlum adıyla beyazperdeye aktarılan filmin galası AF-MEDİA ve ELITevents Stuttgart tarafından sevgililer gününde UFA Palast Stuttgart’ta Kıvanç Tatlıtuğ’un katılımıyla gerçekleştirildi. Galaya başta Elitevents Stuttgart sahibi Organizatör Ali Orhan Doğan ve eşi, Stuttgart Başkonsolosu Ahmet Akıntı’nın eşi Özge Yalazı-Akıntı, iş dünyasından pek çok konuğun davetli olduğu gecenin kırmızı halı töreninde Kıvanç Tatlıtuğ geçidi yaşandı. Kıvanç Tatlıtuğu görmeye gelenler saatler öncesinden soğuğa rahmen ön taraftan yerlerini almak ve görmek için adeta birbirleri ile yarıştılar. AF-MEDİA ve ELITevents Stuttgart tarafından Stuttgart’ta getirilen Kıvanç Tatlıtuğ galaya gelmesiyle adeta yer yerinden oynadı ve izdiham yaşandı. Kırmızı halıda gelenleri selamlayan ünlü oyuncuya bilhassa genç kızların ve 7’den 77’ye herkesin sevgi seline maruz kaldı. Korumalar zor anlar yaşadı. Selfi çekmek için birbiriyle yarışan gençleri kırmayan Kıvanç Tatlıtuğ birçok kişi ile selfi çekti.

AYAKTA ALKIŞLANDI
Stuttgart’ın büyük sineması olan UFA Palaast’ın 3 sinema salonunda birden gösterilen film için bölgede yaşayanların akınına uğradı. Tüm salonların dolu olduğu salonları tek tek gezen Kıvanç Tatlıtuğ, bu atmosferden memnun olduğu gözlendi. Kıvanç Tatlıtuğ’un izlemeye gelenlere birer de konuşma yaptı. Filmin sonunda ünlü oyuncuyu izlemeye gelen seyirciler Kıvanç Tatlıtuğ’u dakikalarca ayakta alkışladılar.

FARKLI BİR ALAN
Bu proje dokuz haftada hayata geçtiğini belirten Kıvanç Tatlıtuğ, “Bir babanın koşulsuz şartsız oğluna olan sevgisini izledik.” dedi. Uzun süre sektöre ara verdiğini ve Sinema kendisi için farklı bir alan olduğunu ve burada bir iz bırakmak istediğini de söyleyen Tatlıtuğ, “Diziden sonra biraz ara verdik bu süreç iyi geçti artık kendimi daha çok beyaz perdede görmek istiyordum. Bu da oldu. Sıcak ve sevgi dolu bir film çekmeye çalıştık. Emeği geçen bütün oyuncularımıza, yönetmenimize ve yapımcılarımıza teşekkür ederiz. İzleyicilerimizin yorumları bizim için çok önemliydi. Bunu da burada gördük. Taktir izleyicinin. Sıcak ve samimi bir öyküyü en iyi şekilde yansıtmaya çalıştık. Filmin beğenilmesi beni mutlu etti.” şeklinde görüşlerini bildirdi.