Köftenin meşhuru Meşhur Köfteci’de

blank

blank

Mustafa Karaman
STUTTGART- Vahingen kent merkezinde ticaret kervanına bir yeni isim daha eklendi. Le Bouquet de Pates Der Nudelstrauss Stuttgart-Vaihingen adıyla işletmeciliğini Buket Kanbur ve Navin Karataş tarafından ortaklaşa yaptıkları Meşhur Köftecisi açılışı yapılarak Stuttgart-Vaihingen ve çevresi halkının hizmetine girdi. Alış veriş caddesi Vaihingermarkt 28 Stuttgart-Vaihingen merkezi adresinde hizmet vermeye başlayan Meşhur Köfteci de köftenin yanında bilindiği üzere makarna, İtalyan Mutfağının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ancak nefis makarna yemek için de İtalya’ya kadar gitmenize gerek yok. Sizler için lezzetli makarna çeşitlerini yapan en iyi mekan Le Bouquet de Pates Der Nudelstrauss Stuttgart-Vaihingen. Uğrayın farkı anlayacaksınız. Öte yandan isterseniz yemeğinizi beklerken meşhur İtalyan kahve çeşitlerinden sipariş verip yudumlayabilirsiniz diyen Buket Kanbur ve Navin Karataş „Müşterilerimizi tadına doyamayacağınız nefis tatları tatmaya bekliyoruz. Kendinizi bu lezzetten mahrum bırakmayın“ dediler.

LEZZİZ KÖFTE
Açılışın pandomi dönemine gelmesi üzücü olduğunu söyleyen Le Bouquet de Pates Der Nudelstrauss Stuttgart-Vaihingen işletmecileri Buket Kanbur ve Navin Karataş, nefis lezzetlerle Stuttgart halkının hizmetinde olduklarını ifade edip, “ Hızlı yemek servisi, Nudelstrauss Stuttgart-Vaihingen Köfteci ve Makarnacı olarak bu çevrede halkımızın hizmetindeyiz. Stuttgart halkı artık lezzeti uzaklarda aramayacak. Kaliteden ödün vermeden farklı lezzetleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Hafta içi ve hafta sonu açık olacak işletmemize tüm halkımızı bekleriz.” diye konuştular. Eşsiz damak tatlarını güler yüzlü hizmet veren personellerinin ellerinden hazırlanan baharatı ve sosu ile köfte severlerin ilgisini çekeceğe benzeyen Le Bouquet de Pates Der Nudelstrauss Stuttgart-Vaihingen yeni lezzet arayanların vazgeçilmez adresi haline gelecek.

SOSYAL MESAFE
Yeni tip korona virüs (Covid-19) hastalığından dolayı Baden-Württemberg Eyaletinde alınan tedbirler doğrultusunda Le Bouquet de Pates Der Nudelstrauss Stuttgart-Vaihingen işletmecileri Buket Kanbur ve Navin Karataş’ta gerekli tedbirleri aldıklarını söylediler. Kanbur ve Karataş, “Devletimizin uygun gördüğü şekilde müşterilerimizi sosyal mesafelere uygun şekilde ağırlamaya başladık. Devletimizin sağlık açısından işyerlerimizi müşteriye oturuma kapatmasından sonra gel al sistemi ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Müşterilerimiz ürünlerimizi hiç çekinmeden gelip siparişlerini alıp gidebilirler. Biz onlara bir telefon kadar yakınız. Sadece bir alo diyerek bekleme süresini kısaltabilirsiniz” dediler.