Kredi Finanzberatung Akyol’dan alınır

blank

 

 

Mustafa Karaman
HEİLBRONN- Kendi alanında tecrübeli ve uzman olan Kemal Akyol, bu dalda 1991 yılından bu yana müşterilerine hizmet veriyor. Almanya’da artık kirada yaşamaktan bıktım diyorsanız veya Türkiye’den mi ev veya yazlık almak istiyorsunuz? Acil krediye mi ihtiyacınız var? Evinizi yenilemek veya farklı ihtiyaçlarınızı gidermek amacıyla nakit desteğine mi gereksinim duyuyorsunuz! Yani Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Özel Kredi ve Banka Kredisi almak şimdi daha da kolay! Nasıl mı? Finanzberatung Akyol’u arayarak hızlı ve güvenilir bir şekilde sonuca gidebilirsiniz. 400’ün üzerinde banka ile ortak çalışma içeresinde olan Finanzberatung Akyol size doğru tercih ve düşük kredi miktarı ile danışma verecektir. Ayrıca vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile ödeme imkânından faydalanabilirsiniz.

İYİ PLANLAMA
Hayat koşullarının şu zamanlarda zor olması münasebetiyle insanların bir danışmana ihtiyacı vardır ve bu konuda Heilbronn şehri Bahnhofstraße 22 numarada hizmet veren Finanzberatung Akyol ve Wohnbau Akyol GmbH sahibi Finans Uzmanı Kemal Akyol, “Hayatta herkesin ‘B Planı’ olmalı onun için bilinçli planlama daha iyi ve bire bir görüşme ile olur” sloganı ile gerek pandomi süreci gerekse yaşanan ekonomik krizlerde ayakta kalabilmek, refah dolu hayat yaşayabilmek için finans konularında az da olsa iyi bir planlama ve bilgi şarttır. Her geçen gün değişen finansal koşullar ve birikim fikirleri kafanızı karıştırmadan önce deneyimli ve tecrübeli elemanlarıyla sizleri bekleyen ve kendi dilinizi konuşan uzman Kemal Akyol’a danışarak hayallerinizi gerçekleştirin. Doğru ve akıllı planlama ile hedefe ulaşmanın daha iyi olacağını söyleyen Finans Uzmanı Kemal Akyol, “Ne için kredi kullanılmak istendiği doğru belirlenmelidir. Bu konuda net olunması bankaların ihtiyaç sebebine göre yapmış oldukları kampanya ve avantaj seçeneklerinden faydalanmayı sağlayacaktır“ dedi.

ÜCRETSİZ DANIŞMA
Kredinin ne amaçla kullanılacağı çok önemlidir. Finanzberatung Akyol ve Wohnbau Akyol GmbH Kredi Danışama Merkezi, ev ve konut kredilerinde yüzde 0,44’ten başlayan düşük faiz, uygun taksit ile bu konularda A’dan Z’ye her türlü sorunlarınızı Finans Uzmanı Kemal Akyol, ücretsiz olarak cevaplıyor. Hatta mevcut var olan kredi borçlarınızı yeniden yapılandırıyor. Öte yandan da işbirliği yaptıkları güvenilir ve lisanslı ekspertiz hızlı ve doğru banka ile firmalarının sunduğu güvenilir hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Çoğu tüketici kredi araştırmasına daha önceden ilişkisi olduğu bankaya giderek başlar. Bu yanlış bir hareket olmadığını söyleyen Uzman Akyol, “Ancak diğer bankaların sunduğu avantajlı olabilecek tekliflerin önüne de geçilmemelidir. Biz çalıştığımız tüm bankalarda bütçeye ve ihtiyaca uygun kredi teklifleri araştırıyoruz. Bilinçli bir araştırma yapıldığında hiç planda olmayan bir banka tam da ihtiyaca özel bir kredi teklifi sunabilir“ diyerek bu konularda bir uzmana danışılması gerektiğini vurguladı.

AVANTAJLARDAN FAYDALANIN
Vatandaşların bu dönemlerde konut fiyatlarında bir düşüş beklentisi içinde olanların söyleyen Finans Uzmanı Kemal Akyol, bu konuda maalesef yanıldıklarını ve tam aksine fiyatlarda yükselme olacağını söylerken, şu dönemde konut almak isteyenler bu fırsatı iyi değerlendirmeli gerektiğini belirtti. Finans Uzmanı Kemal Akyol, “Onlara bu sayede yol gösteriyoruz. Yüksek faizli kredilerini en uygun ve düşük bir şekilde temin ediyoruz. Paralarını nasıl kullanmaları hakkında bilgiler veriyoruz” dedi. Birçok konuda danışmanlık veren Finanzberatung Akyol ve Wohnbau Akyol GmbH Kredi Danışama Merkezi Bürosu’nda sadece Kredi işleri değil, bunun yanında Yapı Tasarrufu, Yatırım fonları, Özel Emeklilik ve her türlü sigorta işlemlerini de yaptırabilirsiniz. Ya da Finanzberatung Akyol sunduğu tüm avantajlardan bir kalemde yararlanabilirsiniz.

Finanzberatung Akyol ve Wohnbau Akyol GmbH
Heilbronn kent merkezinde, Bahnhofstraße 22 numaralı adresinde hizmet veren Finans Uzmanı Kemal Akyol, konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin +49 (0) 7131 6426541
telefon numarasına ya da kemal.akyol@finanzberatung-akyol.de email adresine başvurabilirsiniz.