Kredi için doğru adres: plan b – Finanzkonzepte

Almanya veya Türkiye için krediye mi ihtiyacınız var. O zaman, sizin için doğru adres plan b – Finanzkonzepte Kredi Danışmanlık merkezi.

Mustafa Karaman
STUTTGART- Almanya’da artık kirada yaşamaktan bıktım diyorsanız veya Türkiye’den mi ev veya yazlık almak istiyorsunuz? Yani Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Özel Kredi ve Banka Kredisi almak şimdi daha da kolay! Nasıl mı? ‘bewusst planen.. ist besser beraten’ yani ‘bilinçli planlama.. daha iyi görüşme ile olur’ sloganı ile Stuttgart’ın Bad Cannstatt ilçesi Ebitzweg 44 numarada hizmet veren plan b – Finanzkonzepte Kredi Danışmanlık bürosu hayallerinizi gerçekleştiriyor. Anadilinizde hizmet veren plan b – Finanzkonzepte Kredi Danışama Merkezi, düşük faiz, uygun taksit ile bu konularda A’dan Z’ye her türlü sorunlarınızı ücretsiz olarak cevaplıyor. Hatta mevcut var olan kredi borçlarınızı yeniden yapılandırıyor ve bu danışma hizmetini ücretsiz yapıyor. plan b – Finanzkonzepte Kredi Danışama Merkezi’nde ayrıca vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile ödeme imkânından faydalanabilirsiniz.

KREDİ’DE İŞTE ÇÖZÜM
2016’dan beridir hizmette sınır tanımayan ve Farzad Jahandideh ile Özgür Gülbahar tarafından kurulan plan b – Finanzkonzepte Kredi Danışama Merkezi, deneyimli ve tecrübeli elemanlarıyla sizleri bekliyor. Hayatınızın bir kısmını Türkiye’de güzel bir izin ile geçirmeyi istiyor veya düşlüyorsanız. Türkiye’nin en güzel şehirlerinden, sahillerinden, doğa harikası yerlerinden ev sahibi olmak istiyorsunuz. Türkiye için konut kredisine ihtiyacınız var ama mevcut bütçenizi de fazla sarsmak istemiyorsunuz. İşte size iyi bir çözüm: plan b – Finanzkonzepte Kredi ekspertiz hizmetleri yanı başınızda olduğunu unutmayın. Konusunda uzman Finanz Danışmanı Abdullah Şener hizmetinizde ve her türlü sorunuz hakkında sizi bilgilendirecektir. Öte yandan da işbirliği yaptıkları güvenilir ve lisanslı ekspertiz banka ve firmalarının sunduğu güvenilir, hızlı ve doğru ekspertiz hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN
plan b Finanzkonzepte ile bankalar için kredi hesaplaması yapabilir, en uygun krediyi sizin için sunabilir. Onun için krediye mi ihtiyacınız var plan b – Finanzkonzepte başvuruda bulunabilirsiniz diyen Özgür Gülbahar, “Amacımız, müşterilerimizin en uygun kredi ile Almanya’da veya da Türkiye’de diledikleri yerden, istedikleri tipte gayrimenkule en hızlı ve en doğru yöntemlerle sahip olabilmelerini sağlamaktır” dedi. Her zaman önemli olan müşteri memnuniyeti olduğunu ve mutlu bir geleceğin kapısını birlikte ayarlayalım diyen Gülbahar, “Gelin uzman ekibimiz sizin kredi ödemelerinizi hesaplayalım ve sizinle her şeyi A’dan Z’ye beraberce en ince detayına kadar planlayalım. Biz sizin için buradayız. Kredi seçeneklerimizle hayalleriniz gerçek olsun. Hedefimiz tüm finansal ihtiyaçlarında müşterilerimize ücretsiz bir hizmet sunarak kazançlı çıkmalarını sağlamak. Bu sayede hem zamandan kazanın hem de fiyat ve birçok avantajlarından yararlanın” ifadelerine yer verdi.

Size bir telefon kadar yakın olan plan b – Finanzkonzepte Kredi Danışama Merkezi’ne 0711-215 793 220 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Konusunda uzman Finanz Danışmanı Abdullah Şener’e de 0173-589 22 76 nolu cep telefonundan da ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Plan b Finanzkonzepte GmbH
Ebitzweg 44, 70374 Stuttgart (Bad Cannstatt)

0711 215793220

 

 

 

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın