Kuşadası Kadınlar Denizi’nde hayatı ve zamanı özel yaşayın

blank

RE/MAX Elite Group Türkiye’de atılım yaparak güvenilir elden Kuşadası’nda sizleri de bir konut sahibi yapmak istiyor.

 

 

blank

Mustafa Karaman
STUTTGART- Güvenilir, kaliteli, profesyonel, güçlü, paylaşımcı bir ekip ve yönetim kadrosuyla RE/MAX Elite Group Stuttgart ile zarafeti yaşayın. ‘FARKI BİZİMLE YAŞAYIN’ sloganı ile yola çıkan RE/MAX Elite Group Türkiye’de atılım hamlesi başlattı. Kuşadası Kadınlar Denizi’nde Lady’s Beach Suits projesini başlattı. Gelişimini büyük bir titizlikle benzersiz yatırım fırsatları doğacağını öngören RE/MAX Elite Group Türkiye’de örneği az bulunan bir şekilde tamamen sürdürülebilirlik anlayışıyla ve günün koşullarına ve beklentilerine uygun olarak hayata geçirmekte olunan Lady’s Beach Suits projesi ile satışlarına start verdi.

GELECEĞE YATIRIM
Lady’s Beach Suits Kuşadası’nın kalbinde yer almakta olduğunu söyleyen RE/MAX Elite Group Genel Müdürü Marcel Rumold ve RE/MAX Elite Group Satış Müdürü Günel İbraim, Lady’s Beach Suits’de hayatı ve zamanı özel yaşayanlar için her yeri ayaklarınızın altına seren konumu ile yaşamınıza prestij katacağını söyledi. Özellikle çevresel ve toplumsal hassasiyetleri, çocuklarınıza daha güzel bir gelecek bırakma gaye ve uluslararası standartlar
Dünyasında geç kalmadan yeriniz ayırtın dedi.

blank

 

 

MODERN VE ESTETİK
Henüz hazırlıkları devam eden projede her şey tamamladıklarını vurgulayan RE/MAX Elite Group Satış Müdürü Günel İbraim, bu projeyle ilgili birkaç önemli maddeyi kamuoyu ile paylaşmayı öngördüklerini bildirdi. Modern ve vintage bir mimari, trafikten uzak, doğanın içinde huzurlu bir ortam ve eksiksiz bir sosyal yaşam deneyimi vad eden Lady’s Beach Suits sizi büyüleyecek bir proje olduğunu söyleyen İbraim, “ Mükemmel konsept projemizde, Türkiye’nin en önde gelen mimar, mühendis, danışman ve akademisyen kadrosu görev almaktadır“ dedi. Geleceğe bakma düşüncesinin bir ifadesi olarak benimseyen Günel İbraim, “Üstün kaliteli, butik ve eşsiz bir proje olan Lady’s Beach Suits’de konfor ve ferahlık sizinle. Şimdiden satışa sunduğumuz Kuşadası Kadınlar Denizi’nde bulunan Lady’s Beach Suits projemizde altında ticari alanları (dükkânları) bulunan 2+1, 3+1, 3+1 Dubleks ve 5+1 Dubleks 100 m² -200 brüt daire seçenekleri 1 WC + 1 Banyo, özel yerden ısıtma, profilsiz modest cam duşa kabin, peyzajda ve bahçe duvarlarında aydınlatma, banyo ve tuvaletlerde gömme rezervuar, yapı bölme duvarlarında izolasyonlu bims tuğla, dekoratif aydınlatılmış bahçe duvarları, lavabo ve tuvaletlerde koku engelleyici dirsekli giderler ve metal blokajlar, siteye özel otopark, lake mutfak ve kapılar ile profesyonel peysaj mimarisi sizleri beliyor“ ifadelerine yer verirken ayrıca lansmana özel uygun ödeme seçeneklerinin de olduğunun altını çizdi.

 

 

blank

DEPREME DAYANIKLI
Türkiye’de deprem riski çok yüksek olduğunu vurgulayan E/MAX Elite Group Satış Müdürü Günel İbraim, “Bilhassa deprem riski altında bulunan Ege bölgesi de buna dâhil. Bölgedeki olası şiddetli depremler sırasında ve sonrasında dahi tüm operasyonel faaliyetlerini hiçbir aksama olmadan yerine getirilebilecek şekilde inşa edilen Kuşadası Kadınlar Denizi’nde bulunan Lady’s Beach Suits projemizde binayı tasarlarken uzmanların yaptığı araştırmalara göre yapımım deprem yüklerini aktarmada en etkili teknoloji kabul edilen sismik izolatör teknolojisiyle donatıldı“ diyerek güvenirliliği vurguladı.
Kuşadası Kadınlar Denizi’nde bulunan Lady’s Beach Suits projesi için detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki irtibat telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.
RE/MAX Elite Group Stuttgart-Feuerbach
M&M Real Estate GmbH
Stuttgarter Straße 41
70469 Stuttgart
Telefon: +49 (0)711 20 70 35 7-0
Fax: +49 (0)711 20 70 35 7-9

 

 

blank