LEYDİLER, GRAMMOPHON’DA BULUŞUYOR

 

blank

 

Murat Pehlivan/ Dortmund
Almanya’nın Dortmund şehrinde geçen yıl yeni yüzü ve ihtişamı ile Türkiye’nin unutulmaz isimlerinden Asena ve eşi Hasan Dere’nin eğlence severlerin hizmetine sunduğu “Grammophon“bu kez Leydilere özel günde, özel sanatçı ve misafirler ile unutulmaz bir gün yaşatacak.

 

 

HER ZAMAN KALİTELİ PROGRAMLAR VAR
Yeni yüzü ile hizmete girdiği günden bu yana yaptığı programlarda kaliteden asla izin vermeyen ve sıradan olmayan, her zaman kaliteli ve özel programlara imza atan Asena Dere’ye işin sırrını sorduğumuzda “Bizim çok özel, portföyü yüksek bir müşteri kitlemiz var. Bizde her zaman onlara layık programlar yapma gayreti içerisinde oluyoruz. Bu yüzden hep arayış içinde olup, Türkiye’ye ve topluma mal olmuş, gönlünde taht kurmuş sanatçıları mekanımızda misafir etme, sahne aldırma uğraşı içinde oluyoruz“ifadaleri ile açıkladı.

 

blank

TÜRKİYE’DEN ASLİZEN ve… DANSÇI DİLŞAH SULTAN, HAKAN BALCI, GRUP METROPOL’LÜ ZENGİN SAHNE
Asena’nın organizatörlüğü ve moderatörlüğü ile gerçekleşecek gecede Ferhat Göçer’in Cennet, Fatih Ürek’in Haydi li lilli lilli yar, Demet Akalın’ın bir ileri bir geri şarkıları gibi birçok önemli bestenin altına imzasını atan Aslizen Türkiye’den gelip hayranları ile buluşacak.
Modern ve nostaljik iç dizaynı ile bambaşka bir havaya bürünen Grammaphon’da hizmetin A’dan Z’ye bayanların ayağına geleceği gecede, tam anlamı ile unutulmaz bir gece yaşanacak. Gecede ayrıca Dansçı Dilşah Sultan kıvrak danslarını sergilemek için sahne alırken, Almanya’nın sevilen seslerinden Hakan Balcı’da Grup Metropol ile sevilen eserlerini leydiler için seslendirecek.Leydiler ayrıca sürpriz çekilişlerde bekliyor.

 

blank