Manchester United’a kriz kapıda! 17 yıldız futbolcu yönetime resti çekti

Lig’deki kötü gidişiyle tepki alan Manchester United, eski günlerini arar oldu. Uzun süredir başarıya aç olan kırmızı şeytanlılarda işler bir türlü yolunda gitmiyor. Taraftar başarı baskısına cevap veremeyen Manchester United’a her an kriz patlak verebilir. Yeni hocalarına rağmen istediği başarıyı bir türlü yakalayamayan kırmızı şeytanlarda tam 17 futbolcu yönetime resti çekti. Bunların arasında dünya yıldızı Cristiano Ronaldo’da bulunuyor.

Kötü gidişatın bir türlü durdurulamamasının ardından Manchester United Ole Gunnar Solskjær ile yolları ayırmıştı. İngiliz devi Alman teknik adam Ralf Rangnick’i 6 aylığına takımın başına getirerek istediği başarıyı yakalamak istedi. Ancak buda çözüm olmadı.

MUTSUZ OYUNCULARLA GÖRÜŞTÜ 

Yeni teknik hoca Ralf Rangnick, mutsuz oyuncularla görüştüğünü ve bu isimlerin mutsuz olduğunun farkında olduğunu belirtti.

TAKIMDAN AYRILABİLİRLER 

Mutsuz olan oyunculardan bazıları ise takımdan ayrılmak istediklerini belirttiler. Şuan için sözleşmeleri devam eden oyuncuların her an takımdan ayrılabilecekleri belirtilirken, yönetimin oluşan mutsuzluğun giderilmesi için harekete geçtiği bildirildi.