MBC güzellikte sınır tanımıyor

blank

En iyi ve modern hizmeti verebilmek için çalışmalarına aralıksız olarak devam eden MBC, 16 Haziran 2018 Cumartesi günü kapılarını güzelliğine ve bakımına önem verenlerin yeni adresi olacak. 

Mustafa Karaman
STUTTGART- Güzellik ve bakım kavramının farkına varan kadınlar hatta erkekler Stuttgart’ta ultra lüks ve son teknolojinin kullanıldığı yepyeni bir medikal güzellik ve kozmetik salonuna kavuşuyor. Güzellik uzmanı Nurcan Gargı’nın Baden-Württemberg Eyaleti’nin başkenti Stuttgart’a kazandıracağı MBC Medical Beauty & Cosmetic, 16 Haziran 2018 Cumartesi günü kapılarını güzelliğine ve bakımına önem verenler için açmaya hazırlanıyor. Voltastrasse 4 numara 70376 Stuttgart adresindeki, farklı alanlarda hizmet gören, çok sayıda kabinin yer aldığı MBC hakkında açıklamalarda bulunan Nurcan Gargı, “Baştan beri güzel görünmek insanoğlu için büyük önem taşımaktadır. Teknoloji ile hızla büyüyen güzellik ve bakım sektörü, Avrupalılar için de ön planda” olduğunu bildirdi.

UZMAN ESTETİSYENLER YETİŞTİRECEK
Güzellik, estetik ve kozmetik sektörlerinde sağlıklı ve etkili hizmet vermek, sektörün ihtiyacı olan iyi yetişmiş uzman estetisyenleri yetiştirmek ve dünyanın kaliteli medikal estetik cihazları ile Stuttgart’ta hizmet sunmak amacı ile MBC ismiyle yola çıktıklarını bu bağlamda en iyi ve modern hizmeti verebilmek için çalışmalarına aralıksız olarak devam ettiklerini belirten güzellik uzmanı Nurcan Gargı, “Günümüzde en az kadınlar kadar erkekler de estetik, güzellik ve bakım konusunda son derece bilinçliler. Uzman kadromuzla 16 Haziran 2018 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz açılışa Türk ve Alman isimler de katılacak” dedi.

AKADEMİ VE FRANCHİSİNG AYAĞI DA VAR
MBC ile çok daha büyük bir projenin ilk ayağını Stuttgart’ta hayata geçireceklerine işaret eden Nurcan Gargı, “Tüm dünyadaki sektörel gelişmeleri ve yeni trendleri takip etmenin öneminin farkındayız” diyen Nurcan Gargı MBC’nin sadece medikal güzellik ve kozmetik salonu olmadığını, aynı zamanda akademi ve franchising sistemi ile Avrupa’nın birçok kentinde ve Türkiye’de şubeler açmayı hedefliyoruz” ifadelerine yer verdi.

GÜZELLİK VE BAKIMDA A’DAN Z’YE SERVİS MBC’DE
Medical Beauty & Cosmetic MBC salonunda mikrodermabrazyondan (microdermabration) dermaterapiye (microneedling), bitki özü asitleriyle peelingden cilt bakımına, bölgesel incelme, selülit tedavisi, anti -aging, cilt gençleştirme, leke tedavisi, medikal-estetik uygulama, diş beyazlatma, istenmeyen tüylerden dioden lazer uygulaması ile arınma, manikür-pedikür gibi birçok konuda A’dan Z’ye güzellik hususunda hizmet sunulacak.