ME-RA Friseur yeni yerinde

Murat Pehlivan/Yılmaz Adıyaman
DUİSBURG- Girişimci gençlerimiz işveren konumunda Almanya iş piyasasında boy göstermeye ve büyümeye devam ediyorlar. Genç işverenler kervanına dört yıl önce katılan Duisburg’dan Rabiye Koç, yaptığı kaliteli hizmetin ödülünü görürken, ilk açtığı iş yerinin artık büyük müşteri portföyüne cevap verememesi sonucu yeni iş yerine taşındı.

Türkiye’deki deyim ile “çekirdekten yetişmiş” sözünün hakkını veren Me-Ra Kuaför Salonu’nun sahibi Rabiye Koç, açılışta gazetemize konuşurken, “Duisburg Marxloh’da tam dört yıl önce başladığımız iş yerimizin küçüklüğü büyüyen müşteri potansiyeline cevap veremez oldu. Tanındığımız semtte yanı başımızda boşalan iş yerini kaçırmadık ve burayı son derece modern dizayn, araç ve gereçler ile de donatarak bu hale getirdik. Aynı anda 6-7 müşterimize hizmetimiz olabilecek” dedi.

Kalitemiz ile büyüyeceğiz
Me-Ra Kuaför Salonu’nun sahibesi Rabiye Koç, 14 yasından beri edindiği tecrübeyi gençliği ile birleştirdi. Koç, “Bu alanda müşterilerin neler istediğini biliyorum, temizlik, güven ve kalite ile bu piyasada neler yapabileceğimi müşterilerime kanıtlamaya çalışıyorum. Bundan sonra artık büyüme daha fazla hizmet zamanı “dedi. Koç özel saç yapım ve bakımını yaptıklarını her türlü özel eğlence, nisan ve düğünlerde müşterilerinin istedikleri saç modellerini yapabildiklerini söylerken, tesettür başörtüsü içinde özel zaman ayırdıklarını sözlerine ekledi. Me-Ra Kuaför Salonu’nun sahibesi Rabiye Koç kendilerini Weseler Str. 111.  47169 Duisburg adresinde haftanın altı günü bulabileceklerini zaman zaman müşterilerine sürpriz indirimler gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

Rabiye Koç
Adres: Weseler Str. 111, 47169 Duisburg

Telefon: 0203 57075377

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın