Medipax Darmstadt/Weiterstadt mağazası açıldı

1990’lı yıllarda „Padişah“ ismiyle halı ve ev tekstili sektöründe ticari faaliyetlerine başlayan, 2000’li yıllarda „Teppich Center“ olarak devam eden firma, 2007 yılına geldiğinde Medipax ismiyle devam kararı aldı. Ticarette amatör ligden profesyonel lige yükselen Medipax, Weiterstadt şubesi ile 7. mağazasını açmış oldu.

 

blank

 

HÜSAMETTİN ÖZKAN
WEITERSTADT – Kurulduğu 2007 yılından itibaren her geçen gün şube sayısını artırarak ticari faaliyetlerini devam ettiren Medipax Mağazalar zincirine bir yenisi daha eklendi. Pforzheim mağazasının ardından açılan Weiterstadt / Darmstadt mağazası ile şube sayısını 7’ye yükseltti. Yakın zamanda açılacak Essen mağazası ile şube sayısını 8’e çıkartmayı planlayan Medipax, „Ekonomik şartlarda kaliteli ürün“ sloganıyla vatandaşlarımızın gözde alışveriş merkezlerinden olmayı başarmıştır.

 

blank

Medipax Weiterstadt mağazasında açılış dolayısıyla sunulan indirim kampanyalarına vatandaşın yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı. Medipax Reklam Koordinatörü Erkan Arslan yaptığı açıklamada: „Medipax, kuruluşundan itibaren kalite, rahatlık ve estetiğe önem veren özel üretim tasarımlarıyla gerek Avrupalı Türklerin gerekse yabancı müşterilerin beğenisini kazanmayı başararak kısa süre içinde önemli başarılara imza atmıştır. Kaliteyi ve güveni esas alan Medipax şube sayınısı artırarak daha geniş kitlelere ulaşmayı planlamaktadır. Yakın zamanda açtığımız Pforzheim şubemizin ardından 7. şube olarak Darmstadt/Weiterstadt şubemizi açmış bulunuyoruz. Yeni şubelerimizi açmaya devam edeceğiz. Hesaplı alışveriş için bizi takip etmeye devam edin“ dedi.

 

blank

Medipax mağazalarında bulabileceğiniz ürünler:
Baza, yatak, yatak odası takımları, koltuk takımları, köşe koltukları, sehpa çeşitleri, sandalye çeşitleri, duvar üniteleri, oturma odası takımları, çocuk odası takımları, yemek odası takımları, genç odası takımları, gardrop çeşitleri, pek çok markanın onlarca çeşit halı modelleri, ev dekorları, ev tekstili çeşitleri, ayna çeşitleri, banyo malzemeleri, lamba çeşitleri, led lambalar ve daha pek çok çeşit ürünler.

 

 

blank