Medipax’tan 9. mağaza

Sektörün ünlü ismi Medipax şubeleşme çalışmalarını hızlandırdı. Medipax’ın 9. mağazası bu kez Giessen Lollar’da hizmete açıldı.

blank

GİESSEN- Sektörün ünlü ismi Medipax 9. mağazasını Giesson Lollar’da hizmete açtı. Merkezi Hessen’de bulunan Türk mobilya ve mutfak eşyası züccaciye mağazası sektörün duayen ismi ‚Medipax 9. şubesinin açılışına vatandaşlarımız adeta akın etti.

blank

Medipax’ın Reklam Koordinatörü, Erkan Arslan açılışta gazetemize yaptığı açıklamada “Öncelikle şunu ifade etmek isterim, Medipax bir aile şirketi, bu büyük aile şirketinde çalışmak çok eğlenceli, bunun nedeni ise genç ve dinamik yönetim kuruluna sahip ve kreativ düşünen bir patrona sahibiz, yine aynı şekilde patronumuzun eşi Yönetim kurulu üyesi sayın Filiz Demir hanım, inovosyana dayalı düşünce yapısına sahip, Yönetim kurulu üyeleri bir araya gelince düşünüyoruz, istişare ediyoruz ve hiç beklemeden adım atıyoruz, buda bize hızlı hareket edebilme imkanı sağlıyor…

blank

Ekip ruhuyla Hareket eden bir ana kadroya sahibiz, Bu da otomatikman başarıyı beraberinde getiriyor. Medipax kuruluşundan itibaren kalite, rahatlık ve estetiğe önem veren özel üretim tasarımlarıyla gerek, Türk kökenli müşterilerin, gerekse yabancı müşterilerin her kesimin beğenisini kazanmayı başararak kısa süre içinde önemli başarılara imza atmıştır.

blank

Kurulduğu günden bu yana kaliteyi ve güveni esas alan Medipax her geçen gün büyüyerek hizmette kalite ve güven esasına dayanarak büyümeyi hedeflemektedir. Türkiye’de özel olarak ürettirdiği tasarımlarında farklılığa ve yenilikçi olmaya büyük özen gösteren Medipax, kalite ve farklılıgıyla da aranan bir marka olma yolunda ilerlemektedir.