Megastar Tarkan için geri sayım başladı

Mustafa Karaman
STUTTGART- Son olarak 2011 yılında Stuttgart’ta gelen Megastar Tarkan, uzun aradan sonra çıkardığı ’10’ albümüyle Avrupa turnesine çıkıyor ve Elitevents Stuttgart ve Hollanda’dan Şahmaranevents ortak organizasyonu ile 31 Mart 2018 tarihinde Stuttgart’ın en büyük salonu Schleyerhalle’de hayranları ile buluşacak. Heyecanla beklenen ve her biri birbirinden coşkulu geçen Tarkan konserleri için müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan Megastar Tarkan, 31 Mart tarihinde Cumartesi günü sevenleriyle hasret giderecek.

MUHTEŞEM KONSER OLACAK
Konser ile ilgili gazetemize özel açıklamalarda bulunan Elitevents Stuttgart sahibi Organizatör Ali Orhan Doğan, Tarkan konserine az günler kaldığını ve konser biletlerinin tükenmek üzere olduğunu söyledi. Megastar Tarkan için muhteşem sahne hazırlanacağını ve çalışmaların devam ettiğini vurgulayan Ali Orhan Doğan, dev orkestrasıyla hem görsel sahne şovları hem de muhteşem sesiyle Megastar Tarkan, merakla beklenen yeni albümünde yer alan şarkıların yanı sıra yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarını da seslendireceğinin altını çizdi. Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli sanatçılardan biri olan Tarkan’ın dünyada Türk müziğinin en önemli temsilcisi olduğunu ve yaptığı her albüm ve şarkılarla gönüllerde taht kurduğunu ifade eden Doğan, Megastar Tarkan konserinin yaklaşık bir buçuk yıllık bir çalışmanın emeği olduğunu ve ona yakışır bir konser olacağını söyledi. Avrupa turnesinin en büyük konserin Stuttgart’ta verileceğini ifade eden Ali Orhan Doğan, “Uzun bir aradan sonra Tarkan’ı bir kez daha Stuttgart’a getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tarkan hayranlarına bu imkanı sunduğumuz için de çok mutluyuz. Megastar Tarkan’ı Stuttgartlılarla buluşturmaya az kaldı” dedi.

BİLET ALMAYANLAR ACELE ETSİN
Talebin yoğun olduğunu bu yüzden de konserdeki oturma yeri kapasitemizi Tarkan severler için büyütme gereğinde kaldıklarını belirten Organizatör Ali Orhan Doğan, “Biletinizi şimdiden almakta sakın gecikmeyin. Son günlere bırakırsanız açıkta kalma ihtimaliniz çok yüksek. O yüzden en iyi yerlerden biletlerinizi hemen alabilirsiniz. Hemen biletini al ve yılın konserini kaçırma” şeklinde Tarkan severlere uyarıda bulundu.

BİLET SATIŞ NOKTALARI
Biletler sadece Elitevents Stuttgart satış noktaları olan Stuttgart’ta Eventpalast Office GmbH, Ulm’de Dogancan Center, Leonberg’de Luukah Lounge, Stgt-Feuerbach’ta Taksim Lounge, Reutlingen’de Sofra Kebab House, Stgt-Hedelfingen’de Pacific Lounge, Leinfelden-Echterdingen’de Sunset Lounge, Mannheim’de Kelebek Lounge, Kirchheim u. Teck’de Hodscha Lounge, Stgt-Zuffenhausen’de La Mekan Lounge, Esslingen’de Kef Lounge, Nürtingen’de LS Hairdesign ve Ebersbach’da Palmira Lounge ile EASYTİCKET ve internet üzeri de bulabilirsiniz.