MESUT’U GÖREN VAR MI ?

blank

 

 

 

 

blank

HANAU – Almanya’nın Hanau kentinde 29 yaşında iki çocuk babası Mesut Doğan’dan dan 23 Nisan 2020 tarihinden buyana haber alınamıyor. Bartınlı Ìbrahim ve Nurten Doğan çiftinin 4 çocuğundan biri olan Mesut 23 Nisan 2020 tarihinde iki arkası ile birlikte Wachtersbach kentine araba almaya gitmiş, akşam saatlerinde de geri dönüp tekrar arkadaşları ile gezmeye çıkmıştı. Anne Nurten Doğan neredesin ne zaman geleceksin diye sorduğunda “buralardayız birazdan gelirim” cevabı almış ancak saatler ilerledikçe gelmemesi anneyi endiselendirmis ” herhalde bugün bize gelmeyecek evine gitti “düşüncesiyle uyumuştum” dedi. Sabah evini aradığımda ise telefonu kapalıydı. Gittik eşine sorduk onunda herhangi bir bilgisi yoktu ve gelinimde bize bende Mesut sizde kaldı sandım deyince dünyam yıkıldı. O günden sonrada birdaha haber alamadık diye konuştu.

blank

 

ARKADAŞLARI ÇELİŞĶİLİ KONUŞUYOR
Anne Nurten Doğan göz yaşlarına boğulurken Mesudum çok iyi konuştuğu üç arkadaşı her şeyi biliyor ama özellikle iki arkadaşı bana göre herşeyi biliyor söylemiyorlar her zaman farklı şeyler söylüyorlar vede hiç umursamayıp günlük işlerine devam ediyorlar. Oğlumla araba almaya gittikleri arabayı çöpe atmak istiyorlar, biri telefon numarasını değiştiriyor polis bunları iyi sorgulasın gerçek ortaya çıkar dedi. Mesut’un abisi 31 yaşındaki Mehmet Doğan’da ogece arkadaşlarından biri erken ayrılmış diğer iki arkadaşı ile birlikteymiş ikisi farklı şeyler söylüyor kardeşim bizi habersiz bırakmazdı bu olayın bir an önce çözülmesini istiyoruz. Zaman geçtikçe ümitlerimizde azalıyor polis geldi kardeşimin diş fırçasını aldı birazdaha korkularımız arttı olayın bir an önce çözülmesini istiyoruz diye konuştu.

blank blank

 

AİLE PERİŞAN OLDU
Baba psikolojik tedavi görerek ayakta dururken Anne Nurten Doğan ise göz yaşlarına boğularak sınır krizleri geçiriyor, ancak ilaçla ayakta kalabiliyor. UID Hessen bölge teşkilatından Nuray Berdici ve sosyal danışmanlık konularında Hüseyin Tezgider yardımcı olurken, komşuları da aileyi yalnız bırakmıyor . Aile polis ve vatandaşlardan gelecek güzel haberi beklerken oğullarınada “oğlum her ne olduysa kimseden korkma çekinme evine dön biz her zaman yanındayız. Seni çok seviyoruz bizleri eşini ve iki çocuğunu düşün bir ses ver yeter, görenler bilenlerde lütfen Allah rızası için en yakın polisi arasınlar cağrını yaptı.