MÜMİN ULUÇ’ TAN 666. PROGRAM

 

Çok yönlü bir sosyal yaşantısı olan ve çekirdekten kendisini yetiştirip görsel medyaya kabul ettiren Mümin Uluç, ANADOLU DIYARI programı ile 666.programına erişerek ulaşılması zor bir rakama ulaştı.

Mümin Uluç’un 666. “Anadolu Diyarı”programına Duisburg Belediye Başkanı Erkan Kocalar’ ın yanısıra Avrupadan ve Türkiye’den birbirinden değerli sanatçılar, folklor ekipleri, dernek başkanları, iş adamları, sivil toplum kuruluş temsilcileri, basın mensupları katıldı. Program dolu dolu 4 saat sürdü.

Mümin Uluç programda ayrıca Kanal Avrupa sahibi Ali Paşa Akbaş tarafından ödüllendirildi. Akbaş konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında “Mümin Uluç tam bir sosyal insan. Türk insanı ve vatanı için yapmayacağı, fedakarlıkdan kaçmayacağı, her zaman mazlumun yanında olan bir Türkiye sevdalısı. Kanal Avrupa’da Yaptığı “Anadolu Diyarı” programı ile Türk insanının beğenisini kazanan, Anadolu’nun Kültür ve Sanat elçisi olan, 40 dan fazla derneğe üye, her zaman Türkiye sevdalısı bir siyaset güden ve bu gün 666. “Anadolu Diyarı”programını yapan sayın Mümün Uluç’u başarılarından dolayı tebrik ediyor başarılarını diliyorum. Daha nice 666.programlara, kutluyorum” diyerek bir plaketle ödüllendirdi.
Bizde Post Aktuel gatetesi olarak meslektaşımıza başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

Resim altı-Mümin Uluç 666. Anadolu Diyarı programı Kanal Avrupa tarafından ödüllendirildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. MÜMİN ULUÇ’ TAN 666. PROGRAM için yorumda bulun

    MÜMİN ULUÇ’ TAN 666. PROGRAM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MÜMİN ULUÇ’ TAN 666. PROGRAM için ilk yorumu yapabilirsin.