Murat Lamm, kalitede çıtayı yükseltiyor

 

Mustafa Karaman
HORB a. N.- Murat Lamm Döner Prodiktion kalitesiyle, üstün hizmetiyle ve ürünleriyle döner imalatının Avrupa normları çerçevesinde gelişmesinin garantörü. Murat Lamm Döner’i rakiplerinden ayıran tek temel nitelik müşterilerinin ihtiyaçlarını A’dan Z’ye eksiksiz karşılamaları oluyor. Helal ürünleri ile gerek üretim birimlerinin, gerekse firma yönetiminin et endüstrisi alanındaki birikim, beceri ve tecrübeleri kalitede çıtayı bu alanda üst seviyelere çıkarıyor. Damak tadını bilenler için Murat Lamm Döner ‘Kalite ve Lezzet’te Tat’ haline gelerek aranan bir marka oldu. Bu başarının arkasında Kabalar ailesi var. 46 yıllık tecrübe ile müşterilerinin memnuniyeti için gecesini gündüzüne katan Faik ve Mevlüt Kabalar. Murat Lamm’ın Horb am Neckar’ın sanayi bölgesi Pappelstraße 15-17 numarada 2008’den beri bulunan 11 bin metrekarenin üstündeki büyük mezbahane ve döner imalathanesinde Günlük 25 ton et üretim kapasitesine sahip. 60 çalışan ile en üst düzey hijyen standartları çerçevesinde hizmet vermekte. Kendine ait filosu, kısa güzergâh sayesinde maksimum tazelik sağlamaktadır.

 

HİJENİK VE KALİTELİ
Kaliteli ve sağlıklı döner ürünleri ile yükselen döner piyasasında ve de bu piyasada aranan önemli bir marka haline gelen Murat Lamm GmbH, 1972’den beri Güney Almanya’da başarıyla işletmelerindeki çıtayı geliştirerek yükseltiyor. Bugün ise, Avrupa’nın birçok ülkesinden müşteriler, et ürünlerimizin kaliteli, taze ve leziz tadına güveniyor olması Murat Lamm’ın marka olmasının kanıtı. Tariflerini yıllardır geliştiren ve kanıtlamış olan dolgun çeşitliliği yüksek beklentisi olan damaklara dahi tarifi eşsiz lezzetler tattırıyor. AB tescil belgeli ve HACCP hükümleri ile tüm üretim ve hizmet süreçlerinde İSO 2002 ve EG-BW 0322 nolu kalite sistemi ile hergün kontrol edilmekte olduğunun altını çizen Faik ve Mevlüt Kabalar, Murat Lamm Döner’de profesyonel bir ekip tarafından sağlıklı hijyenik bir ortamda kaliteli, leziz, taze ve günlük üretildiğinin altını çiziyor.

 

ÇOK ÇEŞİT VE HELAL

Murat Lamm Döner’de profesyonel bir ekip tarafından sağlıklı hijyenik bir ortamda kaliteli, leziz, taze ve günlük Kuzu, Koyun, Dana ve Sığır Eti, Yaprak Döner, Karışık Döner, Dana Kıyma Döner, Sucuk Döner, Tavuk Döner ve Hindi Döner’in yanında Sosis ve küçük ev döneri imalatı ile toptan ve perakende olarak Helal ürünleriyle hizmet vermekte. Tüketici taleplerini her daim göz önünde bulunduran Murat Lamm Döner’de Helal kuralları son derece önemli ve değerli. Bu nedenle Faik ve Mevlüt Kabalar, müşterilerine Helal ürünler temin edebilmekten memnuniyet duyuyorlar. Tamamen kendi isteklerinize bağlı olarak, 5 ile 150 kg arasında değişik boy ve ağırlıklarda hazırlanan dönerleri müşterilerine teslim ediyor. Malzemelerin karışımını da isteklerine göre şekillendirdiklerini vurgulayan Faik ve Mevlüt Kabalar, “Ürün yelpazemiz her türlü döner çeşitlerini kapsamakta ve bunun dışında sizin isteklerinize göre özel döner çeşitlerini hazırlayabilmekteyiz. Biz bir aileyiz felsefesiyle tüketicilerimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile kalıcı ilişkiler kurmak ve sürdürmektir. Bu amaçla yüksek kaliteli, lezzetli ve güvenilir ürünler sunmaktayız ve hizmete vermeye daima hazırız” dediler.

 

 

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: