MÜSİAD sosyal faaliyetlere yeni binasında hız verecek

blank

 

Mustafa Karaman
SCHWIEBERDINGEN MÜSİAD Stuttgart Teşkilatı, üyelerini ve iş çevrelerini bayram yemeğinde buluşturdu. Davete MÜ- SİAD Stuttgart Başkanı Duran Tok, MÜSİAD Karlsruhe Başkanı Kamil Manzak, Genç MÜSİAD Karlsruhe Başkanı Ensar Demirer, Stuttgart Başkonsolosluğu Din Hizmetleri Ataşesi Musa Uzun da katıldı. Schwieberdingen’in endüstri bölgesindeki buluşmada hem mangallar yakıldı hem de sohbet edildi.

blank

 

Burada konuşan Duran Tok, “Birlik ve beraberliğin önemini görüyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Yeni binamızın altyapısı tamamlandı. Asıl iş bundan sonra başlayacak. Makamlar gelip geçicidir. Özellikle gençleri kazanmalıyız. Burada sohbet programları olacak. Herkesin faydalanacağı etkinlikler gerçekleştirilecek” diye konuştu.

blank

 

DİTİB Oberstenfeld Din Görevlisi Ümit Yalçın’ın da sohbet ettiği programda Peygamber Efendimizin hayatından örnekler sunuldu. Ataşe Musa Uzun da, konuşmasında tüm iş çevrelerine başarılar diledi. MÜSİ- AD Stuttgart Teşkilatı’nın bayramlaşma töreni günün anısına çekilen fotoğraf ile sona erdi.

 

blank